Як виглядали вчителі з Луцька в 1933-1943 роках

07 Серпня 2017, 10:33
5529

Професія вчителя – одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості.

Проекту Lodomeria вдалося натрапити на унікальну колекцію світлин із вчительських конференцій, які проводились на Волині в 1933-1943 роках. Колекцію зібрав Юрій Зінкевич, директор Боремельської школи, Дубенського повіту.

Зростання мережі шкіл на Волині вимагало подальшого розширення і вдосконалення підготовки вчительських кадрів, тому такі конференції стають традиційними. Підготовка вчительських кадрів у 1930-ті роки носила чітко виражену соціальну спрямованість.

Більшість фото не локалізовані, просто підписані, що фото зроблене на Волині. Проте кілька мають підпис Луцьк, що є цінною знахідкою для історії нашого міста, їх подаємо першими. Приємного перегляду.

Луцькі вчителі
Луцькі вчителі

Луцькі вчителі
Луцькі вчителі

Луцькі вчителі
Луцькі вчителі

Луцькі вчителі
Луцькі вчителі












 

Джерело фото: http://www.nawolyniu.pl

Тетяна Яцечко-Блаженко

Коментарі
07 Серпня 2017, 15:26
А вони нам геть нецікаві,як они виглядали.Дурна і нікому непотрібна інформація.Невже нема цікавіших,повчальних новин.Що за рівень журналістики,опустились до нуля.Ну "шикарний" університет "Україна" клепає кадри за бабло без ума.Щоб вчитися у цьому університеті розуму непотірбно,лиш би гроші. Там нема ні одного нормального викладача.
07 Серпня 2017, 16:00
Дуже цікаво!
07 Серпня 2017, 16:06
Скільки помилок і жовчі у вашому посту. Чого вас так дратує Луцьк? Судячи з вашого ip вас ці статті особливо дратують. Яке відношення має "Україна" до статті? Логіка де?
07 Серпня 2017, 16:18
По словах, пропущених буквах і майже ідентичних коментарях під статтями Тетяни на різних сайтах, знаємо, хто це все пише. Вже вивчили букви, які ви пропускаєте. Може треба вже вгомонитись?)
07 Серпня 2017, 16:28
Здається на фото свого діда впізнав.
07 Серпня 2017, 16:32
А для мене, наприклад , дуже цікаво подивитись любі фото минулого. І таких багато, як і таких кому не цікаво.Але якщо не цікаво, треба просто пропустити ту інформацію, а не поливати брудом.Я, наприклад, не люблю футбол, то це не означає , що про нього не повинні ніде писати.
07 Серпня 2017, 16:40
Тут питання в іншому, не в темі, просто "Аня" спеціально пише такі коментарі під статтями автора, чогось в неї така реакція. Подібний коментар http://www.volyn24.com/news/86377-moda-mynulogo-stolittia-iak-luchany-u-tenis-graly
07 Серпня 2017, 17:13
Бажаю поділитись сімейними фото з Луцька з автором, як це зробити?
07 Серпня 2017, 19:45
Дякую, що шануєте професію вчителя. Вчитель - це еліта.
08 Серпня 2017, 01:04
Цікаві фото шляхетних лучан
08 Серпня 2017, 01:04
Цікаві фото шляхетних лучан
08 Серпня 2017, 18:43
А як багато чоловіків було колись серед вчителів! Цього зараз не помішало б теперішнім учням.
09 Серпня 2017, 03:50
Цікава стаття, авторка молодець, що відшукала такі світлини на яких можна побачити як цінувалась професія вчителя раніше, нажаль зараз таким похвалитись не можемо( Нашій владі варто взяти це на замітку!!!!<br/>P.S. А таких коментаторів як Аня мені шкода, напевне її вчителі їй не приділяли уваги, от вона і виросла зла на весь світ)))))