Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Селяни у Підгайцівській громаді згуртувалися проти закриття місцевої школи

09:27 22.04.2021
2272

Підгайцівські чиновники і частина депутатів підрахували, що через кілька років забракне державних коштів на утримання шкіл у селах їхньої громади.

І вирішили завчасу вдатися до економії: залишити тільки 4 з 13 навчальних закладів, а решту закрити. Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Почали зі школи у селі Пальче. Але тут же і завершили, бо селяни згуртувалися і не дозволили.

Крім того, селяни запевняють, що місяць тому підгайцівські депутати тихцем оглянули школу і винесли вирок – закрити. Місцеві жителі про це взнали лише дякуючи допису депутата Розумовського у соцмережі.

Мешканці Пальче налаштовані войовниче, вимагають у депутатів прибрати руки від їх школи, адже свого часу її збудували усім селом. А 3 роки тому громада виграла міжнародний грант на утеплення закладу, дофінансовував модернізацію також не бюджет, знову люди скидалися самі, навіть ті у кого не має дітей-учнів.

«Батьки не зможуть завозити дітей до школи, вчителі теж не будуть закріплені за кожною дитиною. То, як нам надіятися, що моя дитина буде в безпеці», – каже мешканка села Пальче Галина Онопріяк.

На збори в Пальче приїхали і місцеві депутати, виявилося, що не всі вони бачать сенс у тому, щоб закривати місцеву школу.

«У нас абсолютна більшість депутатів не поділяє думку про закриття, – розповідає депутат Підгайцівської сільської ради Віталій Заремба . – Тому ми не дозволимо «через коліно» вирішити це питання».

Мешканці Пальче вважають, що перший бій за свою школу вони виграли, але не битву. Тому обіцяють бути напоготові.

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
10 травня
Сьогодні
Вчора
08.05.2021
07.05.2021