Частину вулиці Карбишева планують перейменувати на честь Івана Корсака

15 Квітня 2021, 17:09
Іван Корсак 2282
Іван Корсак

У Луцькій міській раді відбулося чергове засідання комісії по впорядкуванню назв вулиць, де прийняли рішення про перейменування частини вулиці Карбишева на вулицю Івана Корсака та ще декількох вулиць.

Засідання відбулося 15 квітня, у четвер.

Нагадаємо, уже декілька років вирішується питання про перейменування вулиці Карбишева на честь Івана Корсака, журналіста, письменника й одного із засновників компанії VolWest Group. Надійшла пропозиція перейменувати лише частину вулиці.

Як цього вимагає відповідне законодавство, уже пройшли громадські обговорення за цією темою.

«Пропозиція є наступна: поділити вулицю Карбишева і ту частину, де знаходиться «Адреналін City» і Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, перейменувати на вулицю Івана Корсака. Сама пропозиція є цілком логічною, бо інша частина вулиці є промзоною, немає житлових будинків», – запропонував винести на голосування голова комісії Микола Федік.

П'ять членів комісії проголосували «за» поділ вулиці Карбишева і ту частину, що біля Музею Корсаків, перейменувати на честь Івана Корсака. Остаточне рішення приймуть на наступній сесії міської ради.

На порядок денний також винесли такі питання:

  • перейменування вулиці Винниченка (декілька будинків) на вулицю Олексія Брися;
  • перейменування вулиці Боженка на Магістральну;
  • перейменування вулиці Ярощука на Сергія Тимошенка;
  • перейменування вулиці Нікишева;
  • перейменування вулиці Федорова;
  • перейменування вулиці Говорова;
  • різне.

Комісія прийняла схвальне рішення щодо вулиць Винниченка та Боженка. Усі інші питання вирішили перенести на наступне засідання, яке відбудеться в кінці травня – на початку червня. 

Нагадаємо, серце Івана Корсака перестало битися у четвер, 7 грудня 2017 року, на 72 році життя. У листопаді учасники вечора-спогаду «Іван Корсак. Життя продовжується у слові» звернулися до міськради з ініціативою назвати одну з міських вулиць на честь видатного лучанина.

Читайте також: 

     Одну з вулиць Луцька хочуть назвати на честь Івана Корсака
     В інтернеті обговорюють перейменування частини вулиці Карбишева
     У Луцьку збирають голоси за перейменування частини вулиці на честь Івана Корсака


Коментар
24/09/2021 П'ятниця
24.09.2021