Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У встановлення спектрометра на Луцькводоканалі інвестували понад два мільйони

15:08 14.04.2021
1305

Для здійснення високоточного експрес-аналізу води та підвищення стандартів якості на підприємстві «Луцькводоканал» придбали сучасний атомно-абсорбційний спектрометр ААС Analytik Jena novAA 800 G.

Прилад є найбільш потужним аналітичним комплексом для автоматичного аналізу елементарного складу води, розробленим із застосуванням ряду новітніх технічних досягнень. Про це інформує пресслужба підприємства.

«Контроль за якістю води повинен відбуватися постійно, а його точність стане значно вищою завдяки новому обладнанню», – йдеться у повідомленні.

Інноваційний прилад має компактні розміри, високу продуктивність і швидкість роботи. Він дозволяє вирішувати головне завдання – гарантований контроль за забезпеченням лучан якісною та безпечною водою.

Придбаний для підприємства «Луцькводоканал» прилад ААС Analytik Jena novAA 800 G має унікальну 10 річну гарантію на всі оптичні компоненти і високу пропускну здатність. Він забезпечить швидке визначення більшості елементів у відповідності до сучасних вимог ДСанПіН, Директив Європейського союзу та ДСТУ.

Обсяг інвестицій у встановлення даного обладнання становить 2,2 мільйони гривень.

Читайте також: Європейські фасади, напіввідкритий двір та поквартирні «патіо»: чим особлива архітектура ЖК «Амстердам»Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
10 травня
Сьогодні
Вчора
08.05.2021
07.05.2021