Луцький легкоатлет здобув другу медаль Дефлімпіади у Туреччині

28 Липня 2017, 18:36
3671

Дмитро Вишинський фінішував другим у фінальному забігу на 200 метрів на Іграх у Туреччині.

Протягом двох останніх днів лучанин впевнено кваліфікувався до фінального забігу, хоча його півфінальний показник – 22,15 секунд – був четвертим серед учасників вирішального раунду. А щойно волинський дефлімпієць виграв «срібло», фінішувавши услід за японським спортсменом Макі Ямадою. Результат Дмитра Вишинського – 22,62 секунди.

Слід відзначити, що нормальний забіг відбувся лише з другого разу. Першу спробу (а у ній лучанин набрав неабиякий розгін) судді зупинили через фальстарт російського спортсмена.

До слова, саме дві сотні метрів не були «коронною» дистанцією для Вишинського, адже на чемпіонатах Європи та світу він не був призером на ній.

Срібна медаль у забігу на 200 метрів стала другою для Дмитра Вишинського на Дефлімпіаді-2017. Нагадаємо, що луцький атлет став тріумфатором змагань на дистанції 100 метрів. А уже завтра він має усі шанси здобути третю нагороду Дефлімпійських ігор у естафеті 4 по 100 метрів серед чоловіків.