Довгоочікувана перемога: лучанин втретє поспіль став дефлімпійським чемпіоном

25 Липня 2017, 18:02
3787

Олександр Колодій здобув золоту медаль з кульової стрільби на іграх, що відбуваються у Туреччині.

Луцький стрілець став тріумфатором змагань у дисципліні «Швидкострільний пістолет» з дистанції 25 метрів. У нелегкій боротьбі наш спортсмен здолав представника Південної Кореї. Приємно, що третє місце на подіумі посів ще один український спортсмен – Сергій Фомін

До слова, Дефлімпійські ігри, що зараз відбуваються у турецькому місті Самсун, до цього складалися не дуже вдало для луцьких стрільців. Сам Олександр Колодій став лише шостим у стрільбі з пістолета з дистанції 10 метрів. Його дружина, майстер спорту міжнародного класу України Світлана Яценко, яка була призером Дефлімпіади-2013, посіла два сьомих місця. А третя спортсменка – Наталія Димитрашко – посіла восьме місце у своїй дисципліні. Втім, Наталія ще може поборотися за медалі у завтрашніх змаганнях – стрільбі з пістолета з 25 метрів.

До цього луцький стрілець тріумфував на Дефлімпіадах 2009-го року у Тайбеї, а також 2013-го року у болгарській Софії. Крім цього, заслужений майстер спорту України Олександр Колодій є чинним чемпіоном світу, чемпіоном Європи та багаторазовим тріумфатором національних змагань з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху.

Збірна України у загальному заліку зараз посідає друге місце після Росії. У активі наших спортсменів – 55 медалей (12 золотих, 18 срібних та 25 бронзових).

Подіум найкращих стрільців з пістолета з дистанції 25 метрів. У центрі - Олександр Колодій