Заборонити продаж алкоголю у будинках неможливо

02 Грудня 2015, 15:05
5344

Комерційні заклади, що знаходяться в житлових будинках, надалі зможуть продавати алкоголь.

Про це стало відомо у середу, 2 грудня, на засіданні постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

На комісії голова міськради Микола Романюк представив кандидатів у свої заступники. А самі кандидати розповіли про майбутні напрямки роботи.

Член комісії Петро Бойко поцікавився у кандидата в заступники міського голови Тараса Яковлева, чи збирається він вирішувати проблему з реалізацією спиртних напоїв закладами, які розміщені у житлових будинках.

«Я сам бачив, як біля таких будинків влаштовують гульки, п’ють, б’ються, заважають мешканцям будинку», – розповів депутат Петро Бойко. Проте Тарас Яковлєв розповів, що заборонити таким закладам продаж алкоголю неможливо.

«На жаль, законодавство не дає права втручатися у ведення господарювання, – констатує кандидат у заступники. – Ми можемо заборонити тільки продаж після 22-ї години».

Микола Романюк додав, що невдовзі запрацює постова поліція, яка і візьме на себе відповідальність за тишу попід вікнами житлових будинків.

Хочете бути першими на районі? Підписуйтесь на наші новини у спільнотах Facebook та Вконтакте

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024