З неймовірним характером: юні футболісти з Луцька – у чвертьфіналі міжнародних змагань

20 Липня 2017, 19:08
3519

11-річні хлопці з команди «Підшипник» продовжують дивувати на найкрупнішому юніорському турнірі з футболу Gothia Cup – сьогодні вони здобули ще дві «вікторії».

Ще двома попередніми днями юні «підшипники» вийшли з непростої групи, програвши перший матч проти місцевої команди «Ергрюте», а також переграли ровесників з Монголії, завдяки чому піднялися до стадії 1/16 фіналу знаменитих швецьких змагань.

А уже сьогодні зранку хлопці з «Підшипника» грали проти перуанської команди «Кантолао».

Михайло Хомич (саме від батька цього юнака Анатолія й довелося дізнатися про такий турнір, як Gothia Cup), судячи з протоколу, відкрив рахунок вже на перших секундах гри, а його партнер по команді Максим Романчук ще у першому таймі подвоїв перевагу команди в рахунку. Втім, латиноамериканські хлопчаки відігралися, і лише ще один гол Михайла Хомича забезпечив луцьким юнакам остаточну перемогу – 3:2.

У 1/8 фіналу на хлопців чекав непростий суперник з канадського Ванкувера. До матчу проти луцьких одноліток представники північноамериканської країни виграли усі свої поєдинки на турнірі. Втім, сценарій гри був такий самий, як і у матчі «Підшипника» проти команди з Перу: з різницею лиш, що перші два голи за наших забив Назарій Сецький. А от переможний м’яч на останній хвилині гри – знову на рахунку Михайла Хомича.

Таким чином, гравці «Підшипника» вийшли до вісімки кращих команд своєї вікової групи (серед 129 учасників). У чвертьфіналі на них чекатиме досі непереможна французька команда «Антоні Спорт Футбол». Гра відбудеться уже сьогодні, 20 липня, о 20:30.