У пологовому мордують майбутніх мам, – соцмережі

19 Липня 2017, 12:09
17680

У пологовому будинку в обласному центрі Волині не створені належні умови для прийому майбутніх мам.

Про це на сторінці Свідомість лучан!!! у Facebook написав Сергій Ярославович.

Він зауважив, що у приймальному відділенні основного корпусу луцького пологового будинку можна спостерігати «картину маслом»: вагітні жінки, яких направили на збереження, змушені терпіти «нелюдське ставлення» ще у коридорі, оскільки оформлення однієї пацієнтки відбувається понад півгодини.

«Коридор переповнений... майбутні мами змушені чекати на вулиці – вдумайтесь, їх кладуть на збереження... Так хоча б встановили лавку, щоб присісти вагітним, адже їм важко стояти. Хоча сидіти три години – це не вихід», – обурюється лучанин.

Він підкреслив, що майбутнім мамам потрібен спокій, «а як можна спокійно чекати три години???».

До того ж, дочекавшись черги на оформлення, жінкам доводиться повертатись додому, оскільки «немає місць».

Чоловік додав, що сходи на вході у приймальне відділення слизькі: мовляв, майбутня мати може впасти – «оп і вже "рожає"...».

Читайте також: Частина Луцького пологового будинку відтепер відповідає європейським стандартам

2

 

Коментарі
19 Липня 2017, 15:26
да, в нас так вміють, головне Євроремрнт на наш рахунок , а далі все як завжди...
19 Липня 2017, 15:51
Забрати пристарілих бабок на оформленні, поставити комп'ютер і посадити молоду завзяту і активну дівчину))
19 Липня 2017, 16:16
Така річ, як збереження, в Японії не практикується ( "інформація для роздумів").
19 Липня 2017, 17:04
Шановний(на), ми не в Японії, і це українські реалії! Нажаль...
19 Липня 2017, 17:06
Повністю згодна з мама 2,там дійсно на прийомі сидить пристаріла дама,яка поки оформить майбутню маму,то треба вже переводити відразу в пологове відділення...
19 Липня 2017, 17:19
Така річ як "збереження" і у Європі не практикується - це із особистого досвіду
19 Липня 2017, 17:49
Як мені це знайомо. В мене навіть температура піднялася до 38 як я там три години висиділа. Дуже повільно заповнюють історії хвороб.
19 Липня 2017, 18:12
Це практично теж саме, як і з оформленням документів на декрет. Завідуючої ніколи не має на робочому місці.Промурижать півтори години під кабінетом, щоб поставити один підпис, а потім питає - " Як ви себе почуваєте"?. Просто жесть!
19 Липня 2017, 18:56
Нічого за 18 років не змінилось,за першою дитиною просиділи 2 години,а за другою з нирковою колікою на 35 тижні протримали 3 години,бо бачите,пенсіонерки не компетентні робити обезболюючі уколи і бігати шукати лікаря вони теж не можуть...це був жах .
19 Липня 2017, 19:38
Не знаю, можливо вам просто не повезло, попали в час - пік... Я народжувала в нашому пологовому два рази з інтервалом в 11 років. В принципі притензій не маю, хіба так, дрібнички. Особисто я рада, що в нас такі умови для народжування, ви подивіться, що в інших містах робиться. Я думаю, що наш пологовий не заслуговує аж на таку крититку.
19 Липня 2017, 21:08
Я теж ніколи претензій не мала до нашого пологового будинку. Це фото зроблене сьогодні коли я була в середині та мені знайшовся стілець. Але якби я чекала стоячи мабуть теж була б розлючена. Мій час очікування 2,5 голини. Але я знаю що місць немає і чула про це. Багато приїздять з районів. А одній жінці з Луцька місце не знайшлося і її відправили до доми з сумками вона була одна без підтримки, а особливо без підпису САМОГО Токарчука. Але вона стримана особа я їй дивуюся. Таких не багато.
19 Липня 2017, 21:57
Я працівник цієї установи, незважаючи на перенавантаження, нестачу кадрів, майже у кожному відділенні - період відпусток, а ще люди на листках непрацездатності, оформлення у стаціонар та відповідної документації вимагає особливої уваги, пильності! Дякую Богові що тут працюють адекватні медики, до яких не страшно звернутись за порадою та допомогою!;
20 Липня 2017, 00:15
ГРОШІ У ПОРОДІЛЬ ВИТРЯСАЮТЬ , ПОКИ ТІ НЕ ОГОВТАЛИСЯ. нА МАЛУ КУПЮРУ ЛІКАРКА ВИТРІЩИЛА ОЧІ І ВИГУКНУЛА ЗЛОСНО :ЩО? А ДИТЯЧА ЛІКАРКА З БЕЗЗУБИМ РОТОМ ВСЕ РОЗПОВІДАЛА, ЯКА ВОНА ДОСВІДЧЕНА І ЯК У МАМИ ВСЕ ПОГАНО З ДИТИНОЮ, ПРИ ТОМУ КІЛЬКА РАЗІВ ЧХНУЛА. ВІДЧЕПИЛАСЯ, ЛИШЕ КОЛИ ДАЛИ ГРОШІ. ЖАХ!!!!!!!!
20 Липня 2017, 01:06
Народжувати з району мене привезли швидкою вночi.Пологи у мене були не легкi,але все пройшло дуже добре,i нiхто не вимагав жодноï гривнi.
20 Липня 2017, 01:41
А я з цих сходів якраз і падала... на 31 тижні вагітності була... чудом не вдарилась животом!
20 Липня 2017, 02:38
Тут казали про лікарку з беззубим ротом- то це взагалі тварина!!!! І мені розказувала, що в моєї дитини пухлина поки гроші не дали, тоді вияснилось, що це все так має бути ( дитинка ж проходить родові шляхи) через пару годин, слава Богу, усе зійшло, і все добре!
20 Липня 2017, 11:08
І я рік назад так само сиділа 4 години і згадували поселення в гуртожитку.
20 Липня 2017, 15:10
Сам пологовий є нормальний (сама двічі народжувала), а от дитячий лікар -жахлива людина це точно.
20 Липня 2017, 17:05
А вот моїй пожружці в Роддомі спасли дитину та її, на 7 місяці вагітності відкрилось кровотеча. Знаю що в таких випадках живий залишається 1 ! Або мама або дитина! Не буду казати хто з лікарів , але він з великої букви! Дай Бог йому 100 років життя! І Роддом дівчата в нас дуууже хороший, ви би побували в Роддомах наприклад Київа чи Харькова чи не дай Бог Львіва, де тебе без оплати в 3000 грн даже не будуть приймати! Роддома жахливі! Лежала з жіночкою яка з Київа приїхала народжувати! Так вона розповіла за столичні будинки! Гріх жалуватись!
20 Липня 2017, 17:54
не на &quot;роддом&quot; скаржаться... а на пристарілих бабок на оформленні, поставити комп'ютер і посадити молоду завзяту і активну дівчину)). <br/>Оптимізувати та автоматизувати.
22 Липня 2017, 01:40
Там є лавкі біля приймального.Мене бистро і гарно приняли і геть не стара бабуля ,а гарна медсестра років 38.як на збереження так і на пологі приїхала все бистро і причом та сама медсестра.ви за пологовий на Гулака
23 Липня 2017, 21:36
Недавно виписалась. Бабульки тi хорошi - не треба нести бред! Для мене загадка,чому стiльки з районiв iз за яких нема куди лягти з луцькою пропискою?! Iдуть сюди з рiзними дрiбницями: запалення нирок або цистiтами, з кашлями та соплями, зi звичайними тонусами, або просто на 37-38 тижнi <br/>приiжають завчасно,щоб тут родити. У вас е своi лiкарнi - там i лежiть - не можна бути такими егоiстами! Тут всього то 10 родзалiв, близько 100 лiжок для збереження - де на всiх хватить?!