Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Вселенському патріарху подарували букет від луцької флористки

18:00 17.07.2017
2829

Ексклюзивну композицію прикрасили сердечка з волинського моху.

«З дитинства я чула багато історій про морські подорожі від мого батька,який свого часу, служив у флоті.

Тож коли випала нагода взяти участь у подорожі морем, я дуже хвилювалась та наготувала і таблетки від захитування, і теплий одяг,і вугілля про всяк випадок. На моє здивування, легке покачування та шум моря залишили лише приємні спогади та зміцнили мене в генетичній схильності до усього, пов’язаного із морською стихією.


Розібратися із напрямком стрілок, трапами та номерами кают мені вдалося лише дорогою назад, адже паром «Каунас Сивейз», що належить судноплавній компанії «Укрферрі». Це – автомобільно-залізнично-пасажирське судно, що розраховане на 250 пасажирських місць плюс вантажні палуби з можливістю розмістити 49 залізнодорожніх вагонів та 50 TIRів. Тож довелося трішки поблукати.


На ранок ми вийшли на берег. Метою нашої подорожі було паломництво до християнських святинь древнього міста на Босфорі та участь у літургії, яку очолив Вселенський Патріарх Варфоломій.

Служба відбувалася у Патріаршому храмі святого Георгія Побідоносця. У своєму вітальному слові до паломників, Вселенський Патріарх із вдячністю і теплотою згадав свій візит до України у 2008 році, який, за його словами, відрізнявся «неймовірною щирістю та гостинністю».

«Ми поруч із вами, особливо у часи випробувань. Ми надсилаємо любов, турботу та благословіння кожному українцю без виключення. Ми молимося про об’єднання українського народу,про мир в Україні», – сказав Патріарх.

У своєму зверненні Вселенський Патріарх процитував слова Святого апостола Павла: «Тож благаю вас, браття, Ім’ям Господа нашого Іісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами поділення , але щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній» (1 Кор 1; 10)

Після зустрічі група українських паломників подарувала Патріарху букет з українських квітів. Свою частку до створення букету мали нагоду привнести всі ми, адже Катерина Федончук – знана у Луцьку флористка, напередодні провела майстер-клас із виготовлення сердечок із моху, які і стали основою каркасу майбутнього букету.


Після богослужіння, голова нашої групи – ігуменя Свято-Воскресенського Теплодарського жіночого монастиря – Никодима, ознайомила нас з іншими християнськими святинями Стамбула: Собором Святої Софії, церквою Хора, давнім храмом Покрова Божої Матері.

Команда зібралась дружна та ініціативна, дякуючи організатору – члену Міжнародної федерації журналістів – Олександру Федорову. Тож попереду багато планів, нових подорожей та проведення фото-виставки « Константинополь православний» містами України.

І ось подорож завершено, під ногами - тверда земля, але ще певний час тебе «покачує» чи то від морської ностальгії, чи то від поступового усвідомлення причетності до Справжнього».
Тетяна ЄВДОКИМОВА

Загрузка...
Коментарі

Вафоломей

22:37 17.07.2017

Так це ж москалі від душогуба Киріла а не українці

волинянка

08:45 18.07.2017

Кирілу в Москві даруйте, ви ж з кацапської церкви. Куди ви лізете перевертні, це ж ваш ворог якиї робить українську церкву КП незалежною.

16 липня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин