Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рокинівському музеї-скансені можуть змінити керівника

10:33 06.03.2021
2469

Голова облради Григорій Недопад каже, що одним із варіантів, який нині розглядає рада у контексті вирішення проблеми із фінансуванням та розвитком музею-скансену у Рокинях біля Луцька, зміна керівника.

Про це він розповів виданню «Перший» під час інтерв'ю.

Нагадаємо, під час недавньої сесії облради, на якій затверджували бюджет, до директора музею Олександра Середюка, який не хотів залишати трибуни, викликали Нацгвардію.

Відповідаючи на запитання, чи не шкодує про таке рішення, голова облради зауважив, що добре проаналізував ситуацію з музеєм і що в цій темі є багато «але».

«Дуже не люблю, коли мене дурять. Усе, що стосується музею, я гарно проаналізував. Ми неодноразово слухали пана Олександра. Ті слова і ті речі, які є насправді, не збігаються. То – «найбільш відвідуваний музей в Україні», каже він. 90 тисяч відвідувачів має, за його словами. Беремо калькулятор… Будемо опиратися на просту математику: 90 тисяч множимо 15 (хай квиток у середньому коштує 15 гривень), виходить один мільйон 350 тисяч гривень. Він просив з бюджету 900 тисяч. Віднімаємо 900, маємо – 450 тисяч. Де вони? На що пішли? Як пішли? Де 450 тисяч? Вже не враховуючи вареники, суми, які беруться за весілля і різні зйомки. Тут є багато але», – каже Григорій Недопад.

За його словами, уже є молода людина, яка може очолити цей заклад.

«Ми дійсно зараз думаємо, щоб, можливо, навіть змінити керівника цієї установи. Він ніби готовий передати ці всі речі. Це молода людина, не буду поки анонсувати його прізвище, бо не знаю, чи це збудеться, чи ні. Але він, повторю, сказав, що цих коштів, які йому виділили, при оптимізації вистачить до вересня, а за жовтень, листопад, грудень він готовий попрацювати зі спонсорами і з додатковими заходами й заробити ті гроші. Бачите, наскільки змінюється підхід: не «давайте», а «заробити», – зазначає він.

Натомість музей – чи не єдина комунальна установа області, співвласником якої є фізична особа. 49%, підтвердив голова облради, належить Олександру Середюку.

«Він готовий їх передати за суму близько трьох мільйонів гривень. У нас нема таких коштів, щоб його забрати», – стверджує голова облради.

Читайте також: Працівникам музею-скансена у Рокинях боргують зарплатню

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Сьогодні
Вчора
15.04.2021