Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Переваги, труднощі та працевлаштування: старшокласникам луцького ліцею розповіли про роботу лісівників

14:22 05.03.2021
1858

У стінах Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради старшокласникам розповіли про роботу лісівників.

Зустріч відбулася 4 березня. Про це повідомили на сайті Волинського ОУЛМГ.

Ініціативу провести таку роботу напередодні цьогорічної вступної кампанії висловив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Волині Олександр Кватирко. Так, школярі отримають якомога більше інформації про професію лісівника та знатимуть, де такий фах можна здобути.

«Коли ви прийматимете рішення про вступ за фахом «Лісове господарство», – запитайте себе: чи любите ви ліс. Це головне, що має бути у справжнього лісівника», – наголосив Олександр Кватирко.

На Волині готують спеціалістів галузі у Волинському національному університеті імені Лесі Українки та Луцькому національному технічному університеті. Ректори вишів – Анатолій Цьось та Ірина Вахович – цього дня зі своїми колегами також завітали до випускників ліцею із природничим напрямком.

Представила гостей директор навчального закладу Ірина Лозовська.

Олександр Кватирко наголошує, що у студентів є потреба в найрізноманітніших спеціальностях: від безпосередньо працівників лісу, лісорубів, до бухгалтерів, юристів, керівників відділів та підприємств. Тому кожен зможе знайти себе.

«Отримавши фах лісівника, ви точно не залишитеся без роботи – Волинь недаремно називають краєм лісів. Ліси у нас займають 34% території області, вони постійно потребують і потребуватимуть догляду та охорони, навіть якщо відбуватимуться реформи, змінюватиметься структура.Це про те, що фах лісівника ніколи не вийде з моди. Якщо говорити вашою мовою, завжди буде у тренді», – наголосив Олександр Кватирко.

Головний лісівник області також зазначив, що шлях від простого робітника до керівника в галузі – це фактично кілька років відповідальної праці. Кар’єрний ріст у лісівників буває довгим, а іноді – навіть досить стрімким. Вік керівників лісової галузі Волині переважно – до 35 років.

«Не заперечую: є своя специфіка роботи. Не всі можуть витримати навантаження – як фізичні, так і моральні. Завжди кажу, що робота в лісі – для сильних і витривалих. Але ж бачу, що тут зібралися саме такі», – зазначив Олександр Кватирко.

На завершення висловив сподівання побачитися із присутніми на співбесіді.

Ірина Вахович також зазначила, що для Волині професія лісівника є досить актуальною і наголосила, що в їхньому університеті готують кваліфікованих та конкурентних фахівців лісової галузі. Тоді передала слово колегам безпосередньо для презентації факультетів та освітніх програм, за якими в Луцькому НТУ готують спеціалістів різних напрямків.

Анатолій Цьось назвав основні переваги, чому студенти обирають ВНУ імені Лесі Українки. Згодом про роботу цього вишу та особливості вступної кампанії його представники розповіли детальніше.

Уже найближчим часом подібні зустрічі відбудуться в інших школах Луцька та всіх містечках і селах області.

«Така профорієнтаційна робота надзвичайно важлива. Таким чином ми не лише популяризуємо нашу професію, а власним прикладом покажемо дітям, що працювати в лісовій галузі – цікаво та престижно. Адже крім достойної зарплати, працівники держлісгоспів отримують пакет соціальних гарантій. Також мають можливість здобуття освіти в дуальній формі», – наголосила завідувачка сектору управління персоналом Волинського ОУЛМГ Ірина Щербатова.

На сайті Волинського ОУЛМГ зауважують, що управління підписало меморандуми про співпрацю з профільними вузами області, що означає якісне проходження практики та в підсумку – працевлаштування.
Читайте також: У Луцьку відбудеться чемпіонат із грепплінгу

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Сьогодні
Вчора
15.04.2021