Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Шукають активну молодь у Луцьку Молодіжну раду: як потрапити

14:02 05.03.2021
2209

У Молодіжну раду при Луцькій міській раді шукають активну молодь.

Згідно Положення про Молодіжну раду при Луцькій міській раді, кількісний склад не може перевищувати 30 осіб та формується із представників закладів вищої, загальної та середньої освіти, громадських організацій та ініціатив. Про це повідомили на сайті міської ради Луцька.

Для того, щоб потрапити до Молодіжної ради потрібно перевірити, чи ваша кандидатура відповідає вимогам, що зазначені у Положенні про Молодіжну раду при Луцькій міській раді. Необхідно заповнити анкету кандидата та подати пакет документів.

Для інститутів громадянського суспільства потрібні такі документи: копія свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та (або) копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, копія статуту інституту громадянського суспільства, витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчений печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради.

Для громадських ініціатив потрібні такі документи: інформаційна довідка про заснування, склад громадської ініціативи та результати діяльності громадської ініціативи протягом останнього року, підписана керівником громадської ініціативи, лист про делегування кандидата до складу Молодіжної ради, підписаний керівником громадської ініціативи.

Для органів студентського та учнівського самоврядування потрібно подати копію положення про орган студентського чи учнівського самоврядування, витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради.

Документи необхідно подавати у Департамент сім'ї, молоді та спорту (вулиця Богдана Хмельницького, 21, кабінет 205) з 9 до 23 березня 2021 року. Деталі за телефоном: 0332-77-79-25

Зразки документів для участі у конкурсному відборі кандидатів до складу Молодіжної ради опублікували на сайті міської ради.

Читайте також: Що покажуть у луцькому драмтеатрі у березні: розклад подій

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Сьогодні
Вчора
15.04.2021