Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лучан та лучанок запрошують на Марш жінок проти насильства
Лучан та лучанок запрошують на Марш жінок проти насильства

Лучан та лучанок запрошують на Марш жінок проти насильства

17:55 07.03.2021
2927

Із нагоди Міжнародного дня прав жінок у Луцьку відбудеться Марш жінок проти насильства.

Початок маршруту – Луцький міськрайонний суд (вул. Лесі Українки, 24) о 13:00 8 березня. Про це повідомили організаторки у фейсбуці.

Ключовою темою цьогорічної загальноукраїнської акції є COVID-19 і виклики, з якими зіткнулися жінки під час карантину. У цьому контексті Марш жінок у Луцьку звертає увагу на гендернозумовлене насильство – фізичне, економічне, сексуальне й емоційне, – від якого потерпають жінки і дівчата вдома, на робочому місці, в транспорті чи на вулиці, здобуваючи освіту чи реалізовуючи себе професійно, займаючись домом чи просуваючись кар’єрними сходинками, у цивільному житті чи в армії.

«Із екранів телевізорів, біл-бордів і сітілайтів, сторінок ЗМІ і соцмереж, жінкам розповідають, як одягатися, чим займатися в житті і яке їхнє «справжнє призначення», не беручи до уваги ані вподобань жінок, ані їхніх бажань щодо реалізації своїх можливостей, ані досягнень. Права жінок = права людини!» – йдеться у дописі.

Узяти участь у Марші може кожна людина, яка підтримує світ без насильства над жінками. Марш – рівновіддалений від політичних партій і рухів. Основна мета – привернення уваги до проблем насильства щодо жінок.

Ініціативна група:

  • Богдана Стельмах (ГО «Волинський прес-клуб»),
  • Оксана Ярош (ГО «Гендерний центр»),
  • Ірина Колковська (ГО «Розвиток Волині»),
  • Наталія Бартошук (представниця у Волинській області Управління дотримання прав людини Нацполіції України)

«Запрошуємо долучатися до співорганізації громадських активісток і активістів, організації, ініціативні групи, студентство», – закликають організаторки.

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Сьогодні
Вчора
15.04.2021