Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ратневі вийшла заміж вихованка сиротинцю при монастирі
У Ратневі вийшла заміж вихованка сиротинцю при монастирі

У Ратневі вийшла заміж вихованка сиротинцю при монастирі

09:56 22.02.2021
2210

У селі Ратнів, що неподалік від Луцька, у місцевому притулку для сиріт сталася радісна подія - видали заміж одну з вихованок.

Про це ВолиньPost повідомив архімандрит Онуфрій, який служить в місцевому храмі.

Як відомо, в селі Ратнів діє храм святої Параскеви та духовно-просвітницький центр, монастир та притулок для сиріт. Всім цим опікується архімандрит Онуфрій.

За словами священника, до сьогодні під опікою притулку було троє статусних дітей. Одна з них – Анастасія Саннікова, яка виховувалася у притулку близько 10 років.

Отець Онуфрій розповідає, що дівчина народилася в селі Небіжка Ківерцівського район. Осиротіла і останніх 10 років виховувалася у притулку при монастирі, закінчила Люблинецький ліцей, у 2020 році вступила до педагогічного коледжу в місті Луцьку. Під час навчання Анастасія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Михайлом Тананайком. Чоловік народився і виріс у селі Арсеновичі Ковельського району, свого часу був учасником бойових дій на Сході України.

21 лютого закохана пара взяла шлюб у храмі в Ратневі. На свято приїхали родичі молодят, хрещені батьки Насті. Отець Онуфрій поділився, що для нього ця подія по-особливому важлива та трепетна.

«Я така людина, що ніколи не плачу, а сьогодні треба починати службу, а я думав, як розпочати, бо сльози мене переймали. Таке цікаве почуття. Взагалі сьогодні все було дуже гарно. Молодята вчора були до сповіді на всенічній, а сьогодні вони вже одягнені в святкове весільне вбрання прийшли до храму на службу, причащалися і після богослужіння повінчалися. Тобто вони сьогодні більшу частину дня провели в храмі, як було колись в давні часи», - розповів архімандрит Онуфрій.

Читайте також: У Боратинській громаді впроваджуватимуть «Програму 15»


Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
2 березня
Сьогодні
Вчора
28.02.2021
27.02.2021