Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку відкривають виставку витинанок «Мереживні вірші»

08:35 21.02.2021
2703

Близько сотні робіт, виконаних у техніці витинання можна буде побачити у Галереї мистецтв з 26 лютого до 7 березня.

Усі твори надійшли на Всеукраїнський конкурс витинанки «Мереживні вірші».

Конкурс організувала кафедра образотворчого мистецтва та дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки.

«Витинанка – це вид традиційного декоративного мистецтва, який зараз на порозі нової хвилі популярності. Тож ми звернулися до навчальних закладів всієї України з пропозицією переосмислити творчість Лариси Петрівни Косач за допомогою ножиць і паперу. І були приємно враженні і кількістю робіт, і рівнем їх виконання. Ви просто мусите побачити ці шедеври!», – розповів завідувач кафедри Дмитро Авраменко.

Відкриття виставки витинанок за мотивами творів Лесі Українки відбудеться у п’ятницю 26 лютого о 15:00 в Галереї мистецтв (Луцьк, вулиця Лесі Українки, 24а). Вхід вільний, з дотриманням карантинних вимог.

Під час відкриття лунатиме класична музика у виконанні скрипальок Анастасії Пономарьової та Ірини Жуєвської.


Додамо, що з нагоди 150-річчя від народження Лесі Українки відбудеться ще ряд мистецьких заходів:

  • 23 лютого 11:00 – виставка творчих робіт магістранта кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Олексія Синюка «Берегиня волинського краю» (пр-т Волі, 13, Корпус А, хол третього поверху)
  • 24 лютого 17:00 виставка творчих робіт кафедри образотворчого мистецтва та дизайну (вул. Винниченка, 30, Корпус В, актова зала.
  • 25 лютого 11:00 виставка творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну «Дочка Прометея» (пр-т Волі, 13, Корпус А, хол третього поверху)

Читайте також: Лучан запрошують на народні читання до Дня народження Лесі Українки

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
2 березня
Сьогодні
Вчора
28.02.2021
27.02.2021