Проспект Волі: п’яний священик побив пенсіонера. ОНОВЛЕНО

10 Липня 2017, 21:01
31525

Нетвереза матушка показала людям, які фотографували її з панотцем, фак.

Про це Район.Луцьк повідомили очевидці події.

Постраждалим виявився Володимир Гордійович, 69-річний житель села Ясенівка Рожищенського району.

Чоловік на професійний фотоапарат фотографував на проспекті Волі перехожих. Нетверезий священик Василій, що служить в районі Цукрового заводу, подумав, ніби фотографують його.

Через це він став бити літнього чоловіка. Володимир Гордійович отримав струс мозку.

Поруч із батюшкою була й нетвереза матушка. Коли очевидці події стали їх фотографувати, то та показала їм фак.

Чоловіки, які фотографувалися, заламали руки панотцю і викликали поліцію. На місце події також виїхала швидка допомога.

Як додали свідки події, матушка, обпісялася прямо перед пам'ятником Шевченку. На місці інциденту валяються вибиті зуби дідуся, у якого якраз сьогодні, День народження.

На місце події прибули медики і поліція, після чого усіх учасників бійки відправили у міськвідділ.





 


 







1

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Коментарі
11 Липня 2017, 00:07
Правильно зробив-ці фотографувальники вже задовбали.І взагалі де Ясенівка і де Луцьк-чого воно тута вештається.Пенсіонер сраний.
11 Липня 2017, 00:30
Понабирають батюшок по оголошенні, а потім людям ходити до них гріхи здавати...
11 Липня 2017, 00:50
Битися не можна.
11 Липня 2017, 00:57
Ти просто неакдекватний дибіл! А батюшку на 15 діб і сану позбавити! Матушку відправити двори замітати!
11 Липня 2017, 01:02
Попаку на гілляку!
11 Липня 2017, 01:07
А що зараз піст ,то нічого?
11 Липня 2017, 01:21
В московському патріархаті можна пити в піст, Кіріл позволяє, а битися так і взагалі, ще обпісюватися матушкам.
11 Липня 2017, 01:30
...хіба таке жорстоке, неврівноважене, п'яне бидло може називатися "матушкою" і батюшкою"?
11 Липня 2017, 01:32
Не думав що священик Київського Патріархату може скотитись до такого
11 Липня 2017, 01:32
11, придурку, це фотограф з університету.
11 Липня 2017, 01:34
колись працював у батюшки так ось церква це великий біснес нам простим цього не знати стільки побачив що верне від них і кошти ніколи в церкві не давайте у них і так прихід є і з голоду ще ніхто не вмер а кошти йдуть на усілякі забаганки щоб Богу помолитись гроші не поможуть схаменіться
11 Липня 2017, 01:36
Вангую це Масковскій патріархат)
11 Липня 2017, 01:36
Думаю, що це служитель московського патріархату,и за ними таке водиться))<br/>І ти такий прихожанин собору, як я космонавт)
11 Липня 2017, 01:44
Так шо за піп?
11 Липня 2017, 01:48
ПОПИЩЕ ЖОСТКЕ)
11 Липня 2017, 01:51
Що ж це за створіння Божі такі)) Цікаво, ДЕ вони навчають людей, як спасатись)) Дискредитація повна і конкретних осіб, і тих, хто дозволив цьому, нехай Бог простить, священнику, отримати сан.
11 Липня 2017, 02:13
Ти тварюка московська,а не прихожанин собору.
11 Липня 2017, 02:25
Перший комент добиває просто... А якого, вибач, х..я завалений в стєльку батюшка з Цукрового обсцикає з мертвою по стану матушкою центр міста???
11 Липня 2017, 02:40
Це просто жесть!!!куди котиться цей світ?скоро на вулицю страшно стане виходити...П'яні Батюшки махають кулаками бо йому бачте щось здалося...таке враження що то не просто батюшка,а публічна персона...Хотів випити,нехай би сидів десь у якомусь хліві і квасив разом з своєю матушкою...Позорище!!!страшне,брудне і ще до того &quot;налите&quot;.<br/>А що до потерпілого-то шкода чоловіка...на його місці міг би бути кожен.Деградація почалась з &quot;Святих Людей&quot;<br/>А саме бридке в цій історії те..що завтра цей священник вийде на свою роботу як в нічому не бувало...а бабулічки будуть цілувати цьому &quot;Пан Отцю&quot;руки...фуууу
11 Липня 2017, 02:47
Та байкер він а не піп. По почерку видно. Манерах і подрузі. Бородатих вистачає хлопів- то що -всі попи? Особу не встановили. А розписали як санту Барбару. Фотографи і журналісти не провокуйте навіть таких людей. Ви нахабно поводитесь коли без дозволу фотографуєте перехожих та інших людей. Може комусь не сподобатись втручання в особистий простір. А цей хлоп не з КП і не з МП він з БП- байкерський пацан.
11 Липня 2017, 02:50
То піп наш чи московський? І в якому стані зараз пан Володимир? Є новини, чи не покалічило його це бидло серйозніше?
11 Липня 2017, 02:53
Священник в першу чергу пергу повинен бути дійсно священником , а не бидлом, і не важливо якого патріархату....Отець....Тьхуу...
11 Липня 2017, 03:01
&lt;p&gt;Ідіть на*уй, захочу і скопіюю, хоч і перепишу своїми словами&lt;/p&gt;
11 Липня 2017, 03:06
А піст Петрівський??
11 Липня 2017, 03:11
-Наш?- Наш!-Наш... - ви шо глухі? В КП й Мп такого фейса нема!
11 Липня 2017, 03:11
Та ким би він не був це всього навсього людина.І диму без вогню не буває.
11 Липня 2017, 03:21
Так це ж наш отець Василій!!! Я в шоці...Я думала, що такого в нашій церкві УПЦ Київського Патріархату не можливо! Я глибоко розчарована вашою поведінкою отче :((( мені дуже соромно за вас! Владико Михаїле, невже ви не покараєте його???
11 Липня 2017, 03:21
З горя напились,може дитина завмерла,чи люди зрадили дружбу, а тут ще камера в писок направлена роздратувала. То вже й все вони та вони... а всі інші повні адеквати? Ви не знаєте мотивації того з камерою і того з пальцем. А вже такі ми всі знаючі і правильні. Поліція мала б дати інфу що за особа- не піп і розрядити спокусу кимось, бо себе ми ніхто не бачимо.
11 Липня 2017, 03:24
Це Мп.Шо ви дуркуєте-ваш фрукт.
11 Липня 2017, 03:30
Ой ,прикольно, а піп то виявився самим що не є справжнісеньким панотцем э, Київського патріярїхату. Знаю такого, відомий гуляка - випивоха. Про які там канони можна говорити. Хіба вони знвють з чим їх їдять... А піст, то москалі придумали..... так ніколи не прославлялись. та ще й відомого фоторепортера, який у їхню церкву ходить відлупасили.
11 Липня 2017, 03:31
Нажаль, знаю його особисто - це наш священик, Київського Патріархату! Дуже соромно мені за нашого отця! Це позор для всієї УПЦ КП !!!
11 Липня 2017, 03:31
Правда в очі ріже? Це священник КП
11 Липня 2017, 03:38
Гануся,Катерина,Це я-ти сволота московська.Кого хочеш надурити?
11 Липня 2017, 03:45
Що соплі розпyстив? Іди тепер покричи перед собором, що піп не ваш! Ваш!!!КП-шний!!!
11 Липня 2017, 03:47
Не звертай уваги.Люди знають цього нещасного батюшку.А в москалів така брехлива сутність.Як Путін всіх за дурнів має так і його посіпаки.Навіть свого попа зреклися.А де ж братська любов?Піст же ж(КАНОНІЧНИЙ)!
11 Липня 2017, 03:54
А кажете що ви виховані, культурні люди, судячи з кементаріїв кожен день в церкву ходите.... <br/>Саме простіше обізвати сволотою, а ти докажи що то священник МП
11 Липня 2017, 04:19
Ти дибіл якийсь.І своїми коментарями сам доказуєш шо це твій московський дружбан.ГАНЬБА.
11 Липня 2017, 04:23
То напишіть в якому саме храмі МП , цей священник править? Якщо ви такі впевнені що він з мп
11 Липня 2017, 04:26
І взагалі, що вам церква МП поперек горла стала? Ви ж швидше за все в ніяку не ходите
11 Липня 2017, 04:34
Мені байдуже з якої він церкви.І вляпався,навіть шкода його.Але читаючи ваші коменти злість бере,що людей за дурнів маєте.
11 Липня 2017, 04:50
Якщо байдуже ,то навіщо людей обзивати дибілами і свинотами? Чи це така чисто українська культура? У нас демократична країна(принаймі так має бути) , і ображати людей і їх віросповідання це по крайній мірі не етично.
11 Липня 2017, 06:43
Так це ж могиловикидач піп мішка зінкевич таке благословляє! Його бидляцька банда! І досудових матеріалів аж через край - http://volyntimes.com.ua/news/260
11 Липня 2017, 09:37
На цукровому тільки одна церква УПЦ МП!
11 Липня 2017, 10:08
Такі патли носять тільки московські попи і вони агресивні
11 Липня 2017, 11:01
Яка різниця, який патріархат?, аморальна поведінка неприпустима як для простих мирян так і для священиків.
11 Липня 2017, 11:29
От чого він до мене не доковирявся. Яб йому навалявби залюбки.
11 Липня 2017, 12:01
Видно що причащались цілий тиждень.От і ходи цілувати їм руки.Св'ятий пі...ц.
11 Липня 2017, 12:14
Катерина що ви розказують? !Це не Київський патріархат!Я хожу в церкву на полоні там Київський патріархат,а біля цукрової московський! !!І не треба розказувати бані! Бо в нас справді такого немає!І якщо чесно я не здивована цим випадком у москалів завжди все як не в людей!
11 Липня 2017, 13:00
Незнаю попа, тут і так все ясно, але Лучанам відомий цей фотограф, він працює у газетах, дуже хороша і добра людина, і він часто фотографує Луцьк, робить публікації цікаві.
11 Липня 2017, 13:26
Яка церква такі і &quot;священики&quot;
11 Липня 2017, 13:26
В смислі правильно зробив?? Це мабуть відповідь матушки). То давайте будемо бити всіх хто будь що фотографує, а якщо знімає на відео, то взагалі убивати. Такому батюшці точно не місце в церкві.
11 Липня 2017, 13:29
На цукровому в церкві МП інший батюшка. Це взагалі не відомо хто
11 Липня 2017, 13:35
це наш батюшка а наш владика Михаїл
11 Липня 2017, 14:15
У Волинській єпархії Київського Патріархату вже запевнили, що нападник НЕ є їх священнослужителем<br/><br/>http://lutsk.rayon.in.ua/news/34886-bog-vibachit-poterpilii-pid-chas-intsidentu-v-tsentri-mista-ne-zaiaviv-na-napadnika?utm_source=Group_FB&amp;utm_medium=cpc_FB+&amp;utm_campaign=Facebook_utm
11 Липня 2017, 14:55
Не насмілюсь привести цитат з Біблії. Що нам цитати з Біблії!? Нам простіше відмахати хресне знамення - вся наша віра. Завтра ми знову підемо до них на сповідь цілуючи їм ручку. Занесем їм гроші за хрестини, за вінчання і за мерлини, за освяту машин, дворів і пам'ятників. Щоб їм добре жилося за наш кошт. За наші гроші нас і в Царство небесне відправлять. А чи пожертвуєм дійсно нужденному ? І яка різниця МП чи КП? Це бізнеснесові стосунки сторін.
11 Липня 2017, 14:59
Сказав що він піп??? Аргументи і факти?
11 Липня 2017, 15:35
Сказав що він піп??? Аргументи і факти?
11 Липня 2017, 15:43
ОДИН БОГ ВСІМ СУДДЯ, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ ЯКОЇ ВІРИ,, ПРАВОСЛАВНОЇ ЧИ ПРОТЕСТАНСЬКОЇ!!! СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ ,ЯКЩО ХТОСЬ ІЗ ВАС ХОДИТЬ ДО ХРАМУ І ХОТЯ БИ ЧУТЬ,ЧУТЬ ВІРУЄ... НЕ СІЙТЕ ВРАЖДУ МІЖ ЛЮДЬМИ, БО І ТАК В НАС БІЛЬШЕ НЕНАВИСТІ НІЖ ЛЮБОВІ, НАВІТЬ І У ВЛАДИКИ. МИ ВСІ ХОДИМО ПІД ОДНИМ НЕБОМ. СПАСИ ВАС ГОСПОДИ.
11 Липня 2017, 18:10
Москалі повсиралися і поливають брудом Київський патріархат-але сволочі.А цього попика на Гаразджі бачив,на Проводи-так по масковскі виспєвував.Лицеміри.А Марчук мабудь вже і особову справу цього попика зжував)))))))))Та хай би так.Нащо інших обсирати?Така натура москальська.І не який він не послушник.Не розказуйте казок.Піп московський.
11 Липня 2017, 19:19
Зараз Кіріл ордена дасть, це ж так по расєянскі)) Напілся, пабіл)) А матушка взагалі мочіть) Еліта московського патріархату))
11 Липня 2017, 20:02
Ще з совка повелось що в масковском патріархаті одні чекісти і стукачи сидять, Гнати цих собак геть
11 Липня 2017, 20:20
Відкрийте очі, який МП? Це з Київського патріархату!!! Його ж прихожани це підтверджують ! Майте вже врешті решт сміливість визнати своїх льотчиків! А то- хто всрався - невістка.
11 Липня 2017, 20:45
Як би він був із МП, то наші чесні журналісти так і написали б! І 1+1 вже в головних новинах сюжет показали б.
11 Липня 2017, 21:19
От до чого призводить релігія бусурманська та єврейська!А ви ходіть до церкви і останні гроші на свічки витрачайте,а також не забувайте кидати пожертву!Треба ж попам горілочку купувати та нові автомобілі!Слава Україні!
11 Липня 2017, 21:32
Його прихожани це підтверджують? Ті, що тут коментарі писали? Вони такі ж його прихожани, як я Дональд Трамп)) Сидять всякі поплічники московського патріархату і пишуть такі коменти, типу вони прихожани))
11 Липня 2017, 23:11
Які це на..хрен попи і матушки. Що за бред тут несуть. Я цих БОМЖІВ давно бачу біля свого будинку. І постійно бухі. Такі собі Сіфон і Борода... А ви тут лайно всяке пишете
11 Липня 2017, 23:30
Це ПІВНІ кириловські-пише,падло,один брехливий коментар і зразу ж інший,ніби вони прихожани КП.Ти ,ублюдок брехливий.
12 Липня 2017, 01:24
Та наш він наш!!!! Я вже його звільнив заднім числом, чого кричите???? Це він так останні дні посту святкував, більше не буде!!!
12 Липня 2017, 02:59
У секті Київського патріархату вчать тільки ненавидіти. Я сам ходив колись до собору, але чаша терпіння переповнилась. Вчать ненавидіти всіх : сина, батька, брата. А щоб свою агресію оправдати можна будь-кого назвати москалем і т.п. Постійне розпалювання релігійної ворожнечі це тільки айсберга, того що ці гнилі люди роблять. Все раді одного бабла.
12 Липня 2017, 04:30
Прихожанин кончений.Ти б не пиз..ів багато.Сопливі семінаристи МП думають,що вони самі розумні.Дибіли.
12 Липня 2017, 13:16
Стєкунова тут половину коментарів написала з брудом на Кп, а піп то з Мп виявився. Ганьба такій журнашлюшці.
12 Липня 2017, 17:54
Зразу видно хто де. Судячи з коментарів у Київський патріархат тільки хами ходять. :(((
12 Липня 2017, 18:44
Берем послушника Василя до себе в Апостольську православну церкву. Раз Михаїлу не вдалось його навернути до Бога, в нас він стане справжнім батюшкою
13 Липня 2017, 00:22
це піп з мп бачив на цукровому ))))
13 Липня 2017, 00:55
Римо-католик,олег ведмеденко-москалюги заспокойтесь.Ваших хамів знаємо вже давно.Путіну вітання(((( І гратися з вами ніхто не збирається.Треба буде-будемо стріляти.Падли.
13 Липня 2017, 01:18
Та це з собору послушника<br/>Бачив його біля Михаїла
13 Липня 2017, 01:33
Май совість священика, придурок...
13 Липня 2017, 01:49
Це бомж месний
13 Липня 2017, 02:07
Оце тут Київський патріархат деякі прославляють . Позортеся дальше...
13 Липня 2017, 02:16
А чого прихильники Київського патріархату мовчать про те, що зимою 2015 року біля собору, в приміщенні семінарії відбувалися оргії. Десяток хлопців одну неповнолітню. Цікаво скільки там було семінаристів. І чому Михаїл до цього часу не навів там порядок. Чи може він ці оргії благословив...
13 Липня 2017, 04:14
Ти ДИБІЛ?
13 Липня 2017, 08:01
Давно пора любу церку податаками обкласти, як в США. А то дістали тільки бабкі смокчуть, а так хоть державі буде користь
14 Липня 2017, 01:59
Ці податки будуть сплачуватися за твій рахунок(як в США).
19 Липня 2017, 18:43
Ні не за мої, а за рахунок вірунів. Да і якщо попи десятину державі відадуть, то думаю не збідніють, вон які собі ряхі відкормили.