Збірна України з лучанками у складі виграла перший фінальний матч Євроліги

06 Липня 2017, 11:19
3443

Луцькі волейболістки Анна Степанюк та Тетяна Яцків тріумфували у першій грі проти команди Фінляндії (3:1) і тепер знаходяться за крок до перемоги у турнірі.

Слід відзначити, що навіть перед виїзною грою проти волейболісток з країни Суомі наших дівчат вважали фаворитками протистояння. І цей статус українки почали підтверджувати уже з початку матчу, впевнено вигравши першу партію – 25:20.

Утім, далі команда суперниць зібралася з силами та дала справжній бій підопічним Гарія Єгіазарова. Зокрема, у другій партії українки вели у рахунку 23:19, а з 24:21 довели гру до критичних 24:25. У вирішальний момент налаштувала удар лучанка Анна Степанюк, а дівчата витягнули непросту партію – 29:27.

Волейболістки збірної України повинні були завершувати матч сухою перемогою і навіть вели 20:13 у третій партії, однак далі сталося щось незрозуміле і суперниці з Фінляндії зробили неймовірний «камбек» - 22:25. А вже четвертий ігровий відрізок розставив усе на свої місця: Степанюк та компанія добряче покуражились та виграли останню партію з розгромними 25:11. А перемога з рахунком 3:1 стала першою поразкою у цьогорічній Євролізі для опоненток збірної України.

Матч-відповідь відбудеться 9 липня у Івано-Франківську. Як і у другому півфінальному поєдинку проти Іспанії, нашим волейболісткам вистачить дві виграних партії для того, аби тріумфувати у Євролізі-2017.