33-й район: у кафе День жалоби відзначали гучним шансоном

26 Листопада 2015, 10:55
6214 Джерело: volynpost.com

У громадському закладі  «Кришталь», що на проспекті Молоді, 10-А,  лучанці на зауваження про гучну музику у День жалоби відповіли по-хамськи.

Про це у спільноті «Я люблю Луцьк» написала Вікторія Кочергіна.

«Друзі, сьогодні ввечері у мене під будинком у кафе, якщо його так можна назвати, «Кришталь», грала музика на весь двір, і то якась російска попса і шансон», – розповідає лучанка.

Коли вона зробила зауваження, мовляв,  «у Луцьку траур і чи не могли б ви вимкнути музику хоча б надворі»,  власник нахамив зі словами «через те, що в когось там траур, я не буду вимикати свою музику» і практично послав, ділиться  Вікторія Кочергіна.

 «Дуже хочу, щоб його закрили, там збираються одні бомжі та алкоголіки, які п’ють, матюкаються і б’ються, а кругом маленькі діти. Так от хочу запитати, куди мені можна звернутись і чи реально, щоб його закрили?» – допитується лучанка.

Нагадаємо, середу, 25 листопада, в Луцьку було оголошено День жалоби. Цього дня лучани попрощалися із загиблим Героєм Валерієм Марцинюком

 

Коментарі
26 Листопада 2015, 20:13
Дуже цікаве ствердження, інколи заходжу в цей заклад, але ніколи не бачив щоб там збиралися бомжі чи алкоголіки, і ще одне Вікторія в тебе дуже знайоме призвіще, якщо я не помиляюсь в тебе батько теж алкоголік.
27 Листопада 2015, 14:23
все таки совість повинна бути. Всі звикли (що дуже страшно) до жалоб. Але ми ж - люди!!! Віддати останню шану загиблому - хто як може - невже це важко!
28 Листопада 2015, 01:14
Це наклеп на заклад,просто не реальні факти написані
28 Листопада 2015, 11:26
Нав1ть якщо в неї тато алкогольно залежний,вона діє в інтересах свого тата, та в інтересах жителів сусідніх будинків!!!такої агресивної поведінки від працівників закладу ще не бачив,ставлення до пошани загиблих в Україні ніякої(((!!!?<br/>В АТО тварь відправити!!!
28 Листопада 2015, 13:18
тож чула музику 25 листопада можу підписатись під кожним словом цеї статі
01 Грудня 2015, 12:47
наскільки мені відомо,в тому кафе навіть музики нема,тільки телевізор,ЯК ВИ МОГЛИ ЧУТИ ТАМ МУЗИКУ!!!???Мені паралельне те кафе,але ціни там також не для бомжів і алкоголіків
01 Грудня 2015, 12:49
і ще одне,воно взагалі в дворі,не привязане до будинку,як там сусіди чують музику,я дивуюсь!!!!
02 Грудня 2015, 00:50
також живу в тому дворі,може тьотка перепутала бар зі скупкою склотари!?
02 Грудня 2015, 12:04
бабки з ролей не вийдуть ніколи
03 Грудня 2015, 11:33
брехня,там дійсно нема музики!!!!
03 Грудня 2015, 21:12
хахаха це напевно той власник і пише,похожий почерк,як групі новий луцьк. хамоваті і наглі комєнти. всі хто туди ходять ці сайти не читає.
03 Грудня 2015, 21:12
хахаха це напевно той власник і пише,похожий почерк,як групі новий луцьк. хамоваті і наглі комєнти. всі хто туди ходять ці сайти не читає.