Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Пункт обігріву у Луцьку
Пункт обігріву у Луцьку

У Луцьку перевірили пункт обігріву

16:52 26.01.2021
708

Провели позаплановий моніторинг пункту обігріву в Луцьку, розташованого в приміщені Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» по вулиці Станіславського, 15а.

Про це йдеться на сайті секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Відділення працює з 18:00 до 08:00 без вихідних. Скористатися послугами можуть бездомні особи за умови проходження за направленням Центру медичного обстеження у протитуберкульозному та шкіро-венерологічному диспансерах.

Послугами проживання у відділенні у нічний час з 15 січня скористались 10 осіб. Відділення розміщене на першому поверсі та має кімнату для прийому їжі та дві ізольовані кімнати, які розраховані на 12 ліжкомісць, окремо 10 ліжкомісць для чоловіків та два для жінок.

Приміщення належним чином опалюється, є санітарно-гігієнічне приміщенням з гарячою водою та засобами гігієни. В наявності є Журнал обліку осіб, які скористалися послугами пункту обігріву, харчові продукти, гарячі напої, аптечка, теплий одяг. Антисептичні засоби та засоби індивідуального захисту зберігається у працівників Центру.

В установі визначили відповідальних осіб за прийом громадян, що потребують уваги, вночі чергують працівники Центру та волонтери.

Інформації з приводу розпорядку роботи пункту обігріву на території Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» по вулиці Станіславського, 15а не оприлюднено та відсутній інформаційний покажчик щодо його облаштування. За результатами вказаного моніторингу будуть підготовлені та направлені відповідні акти реагування до компетентних органів.

Читайте також: Лучани можуть виграти до 40 тисяч гривень у конкурсі інструкцій

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
5 березня
Сьогодні
Вчора
03.03.2021