Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинський національний університет
Волинський національний університет

Волинські студенти можуть позмагатися у конкурсі наукових робіт

13:00 25.01.2021
811

Волинський національний університет імені Лесі Українки став базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка».

Про це повідомляють на сайті вишу.

Другий тур конкурсу відбудеться у два етапи:

  • Перший – рецензування праць (лютий–березень 2021 року);
  • Другий – підсумкова науково-практична конференція (15–16 квітня 2021 року).

У конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування.

Роботи просять надсилати до 15 лютого цього року на адресу: 43025, м. Луцьк, проспект Волі, 13, навчальний корпус А, ВНУ імені Лесі Українки, факультет економіки та управління, галузева конкурсна комісія зі спеціальності «Економіка» та на електронну пошту: [email protected].

На електронну адресу потрібно надсилати тільки роботу. Натомість прізвища, ініціали автора і наукового керівника, найменування закладу вищої освіти замінюються шифром (шифр – не більше як два слова).

За додатковою інформацією радять звертатися до оргкомітету конкурсу за електронною адресою: [email protected] або телефоном: 095-021-75-70 (Людмила Володимирівна Єлісєєва, доктор економічних наук, професор кафедри економіки та природокористування).

Читайте також: Як навчатимуться студенти Лесиного вишу в другому семестрі

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
8 березня
Сьогодні
Вчора
06.03.2021
05.03.2021