Лучанки – за крок до фіналу волейбольної Євроліги

29 Червня 2017, 08:25
2373 Джерело: Федерація волейболу України

Не в останню чергу завдяки вдалій грі Анни Степанюк у вирішальні моменти жіноча національна команда України переграла суперниць з Іспанії у першому півфіналі Євроліги – 3:1.

Після беззаперечного тріумфу на груповому етапі, де українки виграли в усіх своїх суперниць, важливо було продовжити переможну ходу в поєдинку з піренейськими гостями Івано-Франківська. І наші дівчата почали робити усе необхідне вже з першої партії, під час якої, щоправда, команди довгий час йшли «м’яч у м’яч». Утім, потрібна концентрація у вирішальний момент зробила свою справу – 25:19 на користь України.

Друга партія залишила подвійне враження. З одного боку, завдяки великій кількості помилок наша збірна задовго до її кінця сформувала неабиякий відрив від суперниць (21:14), але й у кінцівці ігрового відрізку підпустили суперниць надто близько, хоч і виграли – 25:21.

А далі почалися найважчі хвилини матчу. У третій партії українки зуміли відігратися з 0:5 на її початку, однак ніяк не могли самі відірватися у рахунку. А коли гра дійшла до хитких 24:24, підопічні Гарія Єгіазарова пропустили атаку та не змогли вкотре відігратися: Анна Степанюк цього разу схибила, тож насухо поєдинок виграти так і не вдалося.

Лучанка сповна відігралася у ключових епізодах четвертої партії. За рахунку 21:17 на свою користь дівчата знову-таки дозволили суперницям забагато – скоротити відставання до одного м’яча. Тут Анна Степанюк, яка протягом матчу виконала багато захисної роботи та стала найкращою приймаючою у грі, нагадала про те, як вміє завершувати атаки – два її удари заспокоїли інших дівчат, а вирішальна атака капітана команди Надії Кодоли принесла таку важливу перемогу – 3:1 (25:19, 25:21, 24:26, 25:21).

Луцька переможниця Універсіади Тетяна Яцків на майданчик не виходила. А матч-відповідь команди проведуть в Іспанії у неділю, 2 липня.