Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«DREAM TOWN» пропонує «розумні квартири»

11:47 14.01.2021
1258

У консультаційному центрі «DREAM TOWN» компанії «Єврохолдінг» пропонують «розумні квартири».

Що таке «smart-житло» і його головні переваги

Сучасний темп життя не дозволяє нам витрачати час і ресурси на непотрібні речі. Ми шукаємо максимальну зручність раціоналізм та функціональність у всьому.

«Smart» в перекладі з англійської – «розумний», «інтелектуальний». Очевидно тому «smart-квартири» і популярні в США, Німеччині та Франції вже понад 10 років. Площа таких квартир не перевищує 30 квадратьних метрів і користується високим попитом.

«Smart» – це квартира, де можна найбільш яскраво продемонструвати мистецтво оптимізації простору і функціональності дизайну. В умовах сучасного ритму життя не так зручно утримувати велику квартиру, та й часу для утримування та догляд за своїми 100 метрами не завжди вистачає.

«Smart-квартира» – це ефективне використання кожного квадратного метра житла і можливість зробити життя простішим, уникаючи непотрібних витрат. Це грамотно організований простір, який дозволяє максимально задіяти всю житлову площу.

Великою перевагою є наявність розширеної інфраструктури від озеленення до майданчиків для заняття спортом, підземних паркінгів, відсутності несучих конструкцій, які заховані в основний каркас будинку, панорамного скління, комірок – всього, що пропонують забудовники нового сучасного житла.

Ну і, звісно, економія на оплаті комунальних: менше грошей на погашення рахунків за опалення і енергопостачання за рахунок малої площі і невеликий простір швидше прогрівається, то нескладно зрозуміти, що на цьому теж вдасться заощадити.

Кому актуальні «smart-квартири»

Цей варіант житла підійде для студентів або старших людей, невеликих сімей або холостяків. «Smart-житло» вигідно здати в оренду, інвестуючи менше і отримуючи в результаті як при купівлі однокімнатної квартири, тому, що окупність «smart-квартири» в рази швидше.

Де купувати

Компанія «Єврохолдінг», вивчаючи вітчизняний та світовий досвід та враховуючи попит на ринку нерухомості на «розумне» житло, вперше в Луцьку запропонувала квартири «smart-формату» у житловому комплексі «DREAM TOWN».

Такі планування можна побачити у 3 будинку комплексу. На вибір є чотири варіанти квартир різного метражу (від 26 квадратних метрів) та планувальних рішень.

«Лише місяць як стартував продаж 3 будинку нашого комплексу, де ми пропонуємо «smart-квартири», і ми дуже задоволенні рівнем зацікавленості до них наших покупців», – ділиться враженнями керівниця консультаційного центру «DREAM TOWN» Наталія Смолярчук.

«Тому, тим хто планує придбати доступне житло радимо не затягувати. Тим більше, що зараз діють зручні умови розтермінування. Також наші дизайнери поділяться «лайфхаками» щодо розстановки меблів зі збереженням максимального вільного простору. Мешканці «smart-квартир» у «DREAM TOWN» матимуть розвинену внутрішню інфраструктуру, що передбачає наявність дитячих та спортивних майданчиків, магазинів, підземного паркінгу, красивий зелений двір із зонами для відпочинку», – зауважила Наталія Смолярчук.

За детальнішою інформацією телефонуйте: 067 448 27 27.

Консультаційний центр – вул. Привокзальна, 12

dream-town.com.ua

euroholding.net.ua

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
20 січня
Сьогодні
Вчора