Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Привокзальна: аварійний гуртожиток передадуть у комунальну власність

11:36 25.06.2015
2957

Сімейний гуртожиток на Привокзальній 13 А передадуть у комунальну власність міської ради. За відповідний проект рішення проголосували депутати під час сесії 24 червня. Остаточне рішення приймуть під час зборів акціонерів 14 серпня.

Будинки 13 і 13 А введені в експлуатацію ще в 1960-х роках, і їх можна спокійно віднести до таких, що підлягають знесенню. Однак будинок 13 уже переданий у власність громади, а 13 А – це досі міжвідомче житло швейної фабрики. Мешканці жалілися, що акціонери, в руках яких перебуває будинок, їх не чують і годують обіцянками. Однак під час зборів громади 24 червня вони вже знайшли спільну мову з однією із акціонерів – Оленою Голєвою, до якої у них було найбільше питань.

Депутатка Луцької ради Олена Голєва розповіла, що конфлікту, про який повідомляли у ЗМІ, між мешканцями будинку і акціонерами не було. Мовляв, його роздули ЗМІ і з чиєїсь подачі. Вона описала ситуацію, яка виникла:

"За законодавством, цей гуртожиток належить ВАТ Луцьке виробниче торгівельно-швейне підприємство «Волинь». Сюди входить 500 акціонерів. Сьогодні я ініціювала збори мешканців як власник 11 % акцій і рішення про передачу житла у комунальну власність, за що і виступали люди. 14 серпня відбудуться збори акціонерів, на які ми теж запросимо мешканців і передамо будинок у комунальну власність. Головне, щоб потім люди змогли отримати ці квартири. Тобто найскладніша боротьба розпочнеться вже після передачі будівлі. І щоб потім ці квартири не отримали якісь родичі депутатів чи самі ж депутати. В черзі на швейній фабриці близько 20 людей. І, відповідно, після передачі будинку у власність міської ради вони їх згідно черги отримати не зможуть. Ми планували раніше, що заселимо їх у ті 19 кімнат, які сьогодні не використовуються», - розповіла Олена Голєва.

Також під час зборів звернулася до мешканців з тим, щоб вони визначилися, хто ж буде «вести цю справу» від їхнього імені:

«А тепер я хочу почути вас, хто веде цю справу. Або я, або фонд Ігоря Палиці», - зазначила вона, вказуючи на депутатів Андрія Осіпова і Ігоря Поліщука, які підняли це питання.

«До мене звернулися люди 3-5 червня. Такий стан будинку утворився внаслідок тривалого недбалого ставлення власника щодо будинку. Це триває понад 10 років. В ідеалі треба передати будинок на утримання самих мешканців і утворити ОСББ. Це можна зробити тільки шляхом передачі майна у комунальну власність. Потрібна згода всіх акціонерів. Тому прошу підтримати Олену Голєву. Для чого ми маємо забирати її справу? Зараз ми привернули увагу, і є нормальний поступ у справі. Я можу підтримати вас у міській раді під час голосування чи прийти на збори з мешканцями, якщо запросите», - наголосив Андрій Осіпов.

Після тривалого діалогу з людьми в них виникали питання і стосовно вирішення різних побутових проблем. Призначили нового коменданта, який буде посередником між акціонерами і мешканцями. Виплило питання і про борг за комунальні послуги, і про ремонт, який негайно потрібно робити.

;
Загрузка...
Коментарі
22 серпня
Вчора
20.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин