Лучанин вимагає заборонити проведення у місті парадів секс-меншин

19 Червня 2017, 08:39
4451

Житель обласного центру Волині звернувся до влади міста з пропозицією заборонити проведення у місті парадів секс-меншин.

Відповідну петицію на сайті ЄСМП розмістив у понеділок, 19 червня, Анатолій Форманюк.

«У зв'язку з надто ліберальним ставленням вищих чинів влади до пропаганди, а саме так можна розцінювати проведення таких «парадів», котрі суперечать нашим віковим традиціям, принципам, та несуть потенційну загрозу інституту сім'ї, вношу пропозицію про заборону проведення подібних акцій у нашому місті», – написав чоловік. 

Він стверджує, що, оскільки прав секс-меншин в Україні ніхто не ущемлює – жодного нормативного документу, який би обмежував громадян за сексуальними вподобаннями, – то проведення таких заходів можна розцінювати лише як пропаганду, що, на думку автора петиції, «ображає людей з консервативними поглядами».

Читайте також: Міська рада переклала проблему «ромського свавілля» на патрульних

Коментарі
19 Червня 2017, 12:24
Страшно що в православному Луцьку поряд зі Святим Собором крокуватимуть содомські виродки.Це вже що -кінець світу?Прихожани Собору приєднуйтесь.З Європи треба брати щось добре а не збочення. На цьому виховуватимуться ВАШІ діти!
19 Червня 2017, 15:59
Чому для церкви все нове це збочення? Реформація - збочення, інтернет - збочення, наука - збочення. Може тому що церква консервативна і їй не вигідно змінюватись, адже тоді вона втратить паству - гроші. А гроші для неї на першому місці. Тільки встигай рахувати скільки нових храмів з'явилося в місті, які авто мають попи. Не важлива їх приналежність МП, КП, Автокефальна. Але збоченці - не вони. Якщо люди нетрадиційної орієнтації - збоченці, то хто тоді церковники-мільйонери?
19 Червня 2017, 16:51
<p>да всім нас*ати!<br /> Тільки в реальних пе*іків від цих парадів підгорає.</p>
19 Червня 2017, 16:55
Шановна , заглибтесь у науку і вивчіть походження гомосексуалізму і його природу . Також ражджу почитати про історію написання біблії. Історію , віру , традиції , світогляд , закон формували невелика група людей в певний період історії , а тих, хто не піддавався або якось "вирізнявся", називали ,як ви сказали , виродками. Так виродками були афроамериканці , які прагнули свободи . Тими ж виродками були феміністки ,які прагнули рівних прав для жінок. Так виродками були всі, хто не піддавався прявлячим настановами . Та "виродки" ці змінювали історію , і вам потрібно боятись , бо в результаті кожен хто засуджував був засуджений сам. Дуже по християнські чи не так? Ви б мали знати заповіді Божі. І чомусь жоден з тих ,хто прагне щось змінити на краще не робить це радикально . Ще жоден представник ЛГБТ не вбив, як то кажуть "правильну" чи то "нормальну" людину , не лізе із настановами до "нормальних" людей , натомість більшість "нормальних" готові в горло вчепитись тому хто трохи обійшов стандарт . Яке ж нудне життя повинно бути , і як себе потрібно неповажати , щоб засуджувати людей які люблять. ,Будьте толерантними , адже за таке ,вас також можуть назвати виродком .
19 Червня 2017, 16:59
Виховуються діти ваші на приниженню інших людей . І це ваша проблема ,що ви виховуєте свою дитину базуючись на явищі "гомофобії". Шкода мені вас(
19 Червня 2017, 20:00
латентний підар
20 Червня 2017, 00:12
Анатолій, а щоб ви зробили якби ваш зізнався що він гей? Яка б ваша була реакція коли б бачили що він не може повноцінно жити, бо постійно зустрічається з упередженням??
20 Червня 2017, 00:41
Анатолій, а ви не чули, що це є порушенням Ст. 39 Конституції України в якій чітко проголошено, що «Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування", чи для Вас Основний Закон це пусте місце??
20 Червня 2017, 01:21
Якщо вам не подобаються такого роду заходу, - то не відвідуйте їх, чи можливо після того як ви побачите веселковий прапор то станете геєм))) Марш Рівності проводиться для того, щоб показати , що в суспільстві є прошарок людей, який має нерівність прав, ціла низка прав, які не доступні ЛГБТ спільноті.
20 Червня 2017, 01:41
Я підтримую гей-парад бо це спосіб більшості сказати меншості - не бійтеся бути в меншості. Гею не повинно бути страшно бути геєм в гетеро-суспільстві. Єврею не повинно бути страшно бути євреєм в українській школі. Дівчині не повинно бути страшно в компанії десантників. Тому що якщо їм страшно, значить більшість важко хворіє. Хворіє печерною дикістю - нас більше і ми можемо зламати тобі шию, якщо ти не такий як ми. Тому що це швидко перероджується в просте - нас більше і ми можемо зламати тобі шию без приводу. І тоді страшно стає всім, хто слабший.<br/><br/>А я хочу жити в суспільстві без страху.
20 Червня 2017, 01:41
Я підтримую гей-парад бо це спосіб більшості сказати меншості - не бійтеся бути в меншості. Гею не повинно бути страшно бути геєм в гетеро-суспільстві. Єврею не повинно бути страшно бути євреєм в українській школі. Дівчині не повинно бути страшно в компанії десантників. Тому що якщо їм страшно, значить більшість важко хворіє. Хворіє печерною дикістю - нас більше і ми можемо зламати тобі шию, якщо ти не такий як ми. Тому що це швидко перероджується в просте - нас більше і ми можемо зламати тобі шию без приводу. І тоді страшно стає всім, хто слабший.<br/><br/>А я хочу жити в суспільстві без страху.
20 Червня 2017, 01:42
Я підтримую гей-парад бо це спосіб більшості сказати меншості - не бійтеся бути в меншості. Гею не повинно бути страшно бути геєм в гетеро-суспільстві. Єврею не повинно бути страшно бути євреєм в українській школі. Дівчині не повинно бути страшно в компанії десантників. Тому що якщо їм страшно, значить більшість важко хворіє. Хворіє печерною дикістю - нас більше і ми можемо зламати тобі шию, якщо ти не такий як ми. Тому що це швидко перероджується в просте - нас більше і ми можемо зламати тобі шию без приводу. І тоді страшно стає всім, хто слабший.<br/><br/>А я хочу жити в суспільстві без страху.
20 Червня 2017, 01:42
Я підтримую гей-парад бо це спосіб більшості сказати меншості - не бійтеся бути в меншості. Гею не повинно бути страшно бути геєм в гетеро-суспільстві. Єврею не повинно бути страшно бути євреєм в українській школі. Дівчині не повинно бути страшно в компанії десантників. Тому що якщо їм страшно, значить більшість важко хворіє. Хворіє печерною дикістю - нас більше і ми можемо зламати тобі шию, якщо ти не такий як ми. Тому що це швидко перероджується в просте - нас більше і ми можемо зламати тобі шию без приводу. І тоді страшно стає всім, хто слабший.<br/><br/>А я хочу жити в суспільстві без страху.
20 Червня 2017, 01:52
Марш Рівності закінчився. Відгукніться ті, хто під впливом відомо якої пропаганди змінив орієнтацію, покинув родину, зрікся традиційних цінностей тощо. Хочу допомогти бідакам матеріально.
20 Червня 2017, 01:56
&quot;Я хочу жити в країні, де рівність не просто красивий конституційний або ж конвенційний рядок, а повага до іншості, незвичності, просто до людини.<br/>До рома, що влаштовується на роботу. До людини з інвалідністю, що подає заяву до доступного їй в усіх сенсах суду. До хлопця, який живе із ВІЛ та потребує медичної допомоги. До жінки, котра обирає кар`єру. До багатодітного тата. До журналістки, котра оскаржує бездіяльність Міністра. До людей, котрі мирно відстоюють свої права на міській площі. До жінки, котру затримали за підозрою в скоєнні правопорушення. До хлопця, що носить сукні. До дівчини, що закохана в іншу дівчину. До дівчинки, в котрої дві мами&quot;-Лариса Денисенко: Я хочу жити в країні, де рівність не просто красивий конституційний або ж конвенційний рядок, а повага до іншості, незвичності, просто до людини&quot; - Лариса Денисенко.
21 Серпня 2017, 19:40
Дивлячись, як старанно ці гомосєки створюють ілюзію підтримки, стає бридко та моторошно за завтращній день... Коментарі на різних сайтах тупо скопійовані, що вказує на те, що якийсь підар тупо сидить і міняє ніки, щоб усі думали що Лучани за них! Ніколи такого не буде!
21 Серпня 2017, 19:43
А Лучанин правий.. Так і є!!!
21 Серпня 2017, 22:53
Доки ці &quot;чоловіки&quot; один одного грали, Форманюк на сході воював. І як бачимо продовжує боротьбу уже в тилу. Гадаю він має повне право робити такі заяви!
10 Вересня 2017, 03:32
Ахаха! Ну хоч один нормальний штрих попався! Не боїться висловлювати свою думку! І не лінується! Треба Форманюка в міську раду - може був би толк тоді!