Незабаром відремонтують п'ять міських дворів

17 Червня 2017, 17:06
5361

Ремонти окремих прибудинкових територій ще тривають, проте вже є плани щодо удосконалення дворів.

Про повідомив виконувач обов'язків міського голови Ігор Поліщук у Facebook.  

З його слів, ремонт прибудинкової території по вул. Грушевського, 16,18 вже завершується.

Тривають роботи з ремонту прибудинкових територій вул. Польова, 1,3, Володимирська, 111, заїзду між будинками 2 і 4 на вул. Привокзальній.

«Незабаром приступаємо до ремонту дворів по вул. Грушевського, 23,25, Гордіюк, 4, Молоді, 19, Коперніка, 27 та Волі, 49», – інформує виконувач обов'язків мера.


 

Читайте також: Голова «Солідарності» буде судитись з Ігорем Поліщуком,

Нові котельні та розкопані пішохідні проходи: лучан попереджають про незручності

Коментарі
17 Червня 2017, 21:42
А коли відремонтують двір по вулиці Митрополита Андрея Шептицького? ??
18 Червня 2017, 10:52
Приємно дивитися, як приходять до ладу прибудинкові території в нашому місті. А між тим,хотілося б взнати, чи плануються ремонтні роботи у дворі будинку №34-А по вул. Кравчука? Для інформації: тут не проводилося ніяких робіт з дня здачі цього будинку в експлуатацію, тобто з 1991 року. Мешканці будинку будуть дуже вдячні місцевій владі, якщо цей довгоочікуваний ремонт здійсниться.
18 Червня 2017, 13:09
І мене турбує коли вже нарешті відремонтують двір вул. Шептицького 34??? Неодноразово звертались у мерію! Відповіді ніякої немає!
18 Червня 2017, 18:38
Про Конякіна 8 забули?
18 Червня 2017, 19:45
А коли ж відремонтують Даньшина 1?<br/>Поліщук у прямому ефірі обіцяв. Перед тим Яковлев обіцяв. Обіцянка-цяцянка
18 Червня 2017, 21:58
Коли відремонтують вул. Загородню? На фоні нового перинатального центру, дуже сумна картина. Прибудинкова територія взагалі відсутня. Почують нас чи ні?
19 Червня 2017, 12:56
На вулиці по пр.Перемоги 26 ніколи не проводилось ремонту.Немає дитячого майданчику,мало того, що будинок знаходится біля самого мосту, так ще кругом будинку іздять машини, під мостом знаходиться мусорник, антісанітарія ужасна,а ще бомжи не дають спокою, сидять біля мусорника цілими днями а потім біля будинку під кущами. В дощь двір заливає так ,що не можна вийти .Скільки вже писали скарг, знімав Аверс-нічого не допомагає.Просимо Ігоря Поліщука допомогти нам.!!!
19 Червня 2017, 19:44
Коли ж приступлять до ремонту по вул. Захарова 14. Обіцяв Яковлев та покійний Романюк закінчити ремонт ще у вересні 2016року. Збори збирали, плани показували так гарно обіцяли, що всі й повірили. А вже незабаром вересень 2017року. Калюжі після дощів як стояли так і стоять