На Т-подібних перехрестях Луцька встановлять камери

У Луцьку розбудовують інтегровану систему відеоспостереження «Безпечне місто Луцьк». Наступним етапом розбудови стане встановлення камер на T-подібних перехрестях міста Луцька, які розташовані поряд з вже побудованими магістралями ВОЛЗ.
Про це інформують муніципали у себе на фейсбук-сторінці.
Зокрема це:
- перехрестя вул. Набережна та вул. Ковельська;
- перехрестя вул. Ковельська та вул. Шевченка;
- перехрестя просп. Перемоги та вул. Клима;
- перехрестя просп. Перемоги та вул. Грибоєдова;
- перехрестя просп. Волі та вул. Паркова;
- перехрестя просп. Волі та вул. Шопена;
- перехрестя вул. Рівненська та вул. Авторемонтна;
- перехрестя вул. Рівненська та просп. Відродження.
Це дасть можливість моніторити ситуацію по руху машин на частині головних транспортних магістралей міста: по проспектах Перемоги, Волі та по вулицях Ковельській і Рівненській.
Всього по проєкту мають встановити 31 камеру відеоспостереження, 14 з яких – на розпізнавання державних номерних знаків транспортних засобів.
Читайте також: У Луцькому районі державні землі приймуть у комунальну власність
Читайте також:
- Луцьк
У Луцьку чоловік викидав гілля у контейнер для сміття: порушника притягнули до відповідальності
- Луцьк
Лучан штрафують за рекламу на деревах і стовпах. ФОТО
- Район.IN.UA
Лучан штрафують за рекламу на деревах і стовпах. ФОТО
- Бізнес
Лучан штрафують за рекламу на деревах і стовпах. ФОТО
- Луцьк
Муніципали з'ясували, що смердить у 33 та 40 кварталах Луцька
