Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку відкриють виставку про Збройні Сили України
У Луцьку відкриють виставку про Збройні Сили України

У Луцьку відкриють виставку про Збройні Сили України

10:47 03.12.2020
1657

У Луцьку у приміщенні Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відкриють виставку, присвячену Збройним Силам України.

Презентація відбудеться 4 грудня об 11:00. Про це інформують організатори.

«Невід’ємним елементом реформ в українській армії має бути відродження українських військових традицій. Історія українського війська протягом попередніх століть – це надзвичайно цінний і практичний досвід, який може бути використаний сьогодні», – йдеться в анонсі.

Виставка «Воїни. Історія українського війська» має на меті ознайомити із українськими військовими традиціями. Вона складається із 19 банерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення.

Кожен банер виставки містить фотографії-реконструкції вояків, зображених в українських одностроях усіх часів і з відповідною зброєю, а також інформаційні матеріали про українські військові підрозділи різного часу: тип військової організації, чисельність і озброєння війська, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви. Це такі військові з’єднання: військо Давньої Русі, українці у війську Великого князівства литовського, козацьке військо, Українські січові стрільці, військо доби Української державності, Карпатська Січ, Українська повстанська армія, добровольчі загони українців у 2014-2016 рр., сучасна українська армія.

«Важливо, що цю виставку можна вільно завантажити із сайту Українського інституту національної пам’яті та вільно роздрукувати для потреб навчальних закладів чи військових частин. Це значно допоможе під час національно-патріотичного виховання молоді», – наголошує Леся Бондарук, головна спеціалістка Західного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті.

Читайте також: У Музеї Корсаків покажуть новий виставковий проєкт

Довідково:

Виставка «Воїни. Історія українського війська» – це 19 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

На проєктом працювали: Зоя Бойченко, Владислав Куценко, Володимир Поліщук, Наталія Позняк-Хоменко, Володимир Тиліщак, Аліна Шпак.

Фотоматеріали: Анна Сенік, Роман Ніколаєв, Ірина Цвіла.

Дизайн: Ганна Беркутова, Назар Ясиневич.

Тексти: Василь Павлов, Максим Майоров, Сергій Громенко, Богдан Завітій, Володимир В'ятрович, Наталія Слобожаніна, Сергій Рябенко.

Організатор проєкту: Український інститут національної пам’яті.Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
25 січня
Сьогодні
Вчора
23.01.2021