Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Замковій площі дрифтери понищили лампадки до дня пам'яті жертв Голодомору
На Замковій площі дрифтери понищили лампадки до дня пам'яті жертв Голодомору

На Замковій площі дрифтери понищили лампадки до дня пам'яті жертв Голодомору

12:49 29.11.2020
2463

На Замковій площі у Луцьку молодики займалися дрифтом та переїхали лампадки, які запалили тут напередодні до Дня пам'яті жертв Голодомору.

Свідком прикрого випадку став лучанин Артур Гаутама, який написав про інцидент у фейсбуці.

«Молодики вирішили, що серце Луцька – чудове місце, аби показати своїм кралям, як вони круто дрифтують. Нагадаю, що Замкова площа все ж виконує роль пішохідну, а вже тоді – як парковка чи дорога. Тобто тут не те що дрифтувати не можна, тут і їздити треба лише повільно надаючи перевагу пішим.

Ну але цих молодиків це не дуже цікавило. Вони настільки були в захваті від такої можливості там поганяти, що коли один з їхніх колег переїхав лампадки, запалені в згадку про жертв Голодомору, то решта компанії просто посміялися з цього. Звісно, цього вечора він не перший і не останній це робив.

На жаль, приїзд поліції не надто змінив ситуацію. Просто всі роз‘їхалися після дискусії, в якій ніхто себе винним не вважав.

«А де ж нам кататись?», «Та то нас трохи занесло», «Та ніхто ж не катався», «Я взагалі не знав, що сьогодні День пам‘яті жертв Голодомору», «Та тих лампадок зовсім не видно». Останнє сказав і один з поліцейських.

Одне авто навіть проїхало через ці лампадки на очах у поліції. Подумаєш...

Дивно, якщо розтрощити лампадки не злочин, бо вони на дорозі. То може злочин їх на дорозі залишати і ставити?! Питання тоді до Ігоря Поліщука та Луцької міської ради. Хто не правий, Ви, як організатори вшанування, молодики, які перетворили Замкову площу в автотрек, чи Поліція, яка вирішили просто всіх відпустити.

Ну і як родзинка цього вечора – троє інших чоловіків, що розпивали спиртне за столиком поблизу Лесиного Ясена. Столиком служив макет замку», – описав ситуацію чоловік.


Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2021