Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Інфекційний стаціонар у пологовому будинку почав працювати

17:00 26.11.2020
1311

У Луцьку розпочав свою роботу тимчасовий інфекційний стаціонар для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у складі КП «Луцька міська клінічна лікарня».

Про це йдеться на сайті міської ради.

Стаціонар створили на базі 2-4 поверхів акушерського корпусу Луцького пологового будинку. На першому поверсі корпусу продовжують надавати медичну допомогу вагітним та породіллям хворим на COVID-19.

Наразі в експлуатацію ввели 60 перших ліжок з кисневою підтримкою. Загалом для хворих планують забезпечити 214 місць. Тимчасовий інфекційний стаціонар забезпечили в достатній кількості пульсоксиметрами, встановили пересувний рентгенапарат, два переносних апарати УЗД. Наразі встановлюють спіральний комп’ютерний томограф, закуповують лабораторне обладнання.

Продовжують роботи з встановлення додаткових кисневих точок. Для цього провели збільшення пропускної здатності магістральних киснепроводів, встановили додаткові сучасні кисневі пункти на четвертому та другому поверхах, ведуть перемови щодо встановлення резервуару рідкого кисню більшого об’єму. Тут було закуплено та встановлено 50 кисневих концентраторів потужністю 10 літрів на хвилину з можливістю використання двома пацієнтами одночасно. Наразі завершуються роботи з встановлення кисневих точок на третьому поверсі, загалом буде встановлено 110 кисневих пунктів.

Читайте також: У Луцьку визначатимуть Індекс благополуччя молоді

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2021