Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У луцьких школах та садочках встановили індивідуальні теплові пункти

11:09 25.11.2020
663

У рамках проєкту «Енергоефективність у громадських будівлях міста Луцька» у співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) встановили 23 індивідуальні теплові пункти італійського виробника у закладах освіти.

Зокрема, ІТП з'явилися в таких закладах: музична школа №1, заклади загальної середньої освіти № 9, 17, 22, 24, 2, 25, 26, 15, правознавчий ліцей № 28, навчально-реабілітаційний центр, заклади дошкільної освіти № 33, 3, 9, 10, 32, 38, 5, 20. Про це йдеться на сайті Луцькради.

Основною функцією ІТП є автоматичне регулювання теплового потоку, тобто коригування кількості та температури теплоносія, який надходить з тепломережі в систему опалення будівлі залежно від поточної температури зовнішнього повітря. Погодозалежне регулювання дає можливість економити кількість спожитої теплової енергії.

Іншими словами, якщо на вулиці тепло, то регулятор теплового потоку в індивідуальному тепловому пункті обмежує подачу теплоносія, що циркулює в системі опалення для забезпечення комфортної температури повітря в опалюваних приміщеннях, а якщо холодно – збільшує її, згідно із заданими налаштуваннями.

У жовтні з початком опалювального сезону провели пуско-налагоджувальні роботи. В результаті економії грантових коштів, ці інвестиції будуть спрямовані на утеплення труб системи теплопостачання, що призведе до ще більшої економії витрат на теплоносій.

Читайте також: На Молоді відремонтують ліфт


Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
25 січня
Сьогодні
Вчора
23.01.2021