Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку почав діяти консультаційний центр з питань COVID-19

13:33 25.11.2020
481

У Луцьку розпочинає роботу консультаційний муніципальний центр з питань COVID-19.

Про це повідомив Ігор Поліщук на власній сторінці у мережі.

«Зважаючи на значне зростання кількості хворих на коронавірус та те, що у жителів нашої громади є багато запитань щодо того як діяти у випадку появи симптомів захворювання, що робити випадку перебування у лікарняному або відпустки сімейного лікаря, де можна здати тест та що робити в багатьох інших ситуаціях, пов'язаних із захворюванням на коронавірус, у Луцьку починає діяти консультаційний центр з питань COVID-19», – розповів Ігор Поліщук.

Він запевнив, що фахівці центру, серед яких є лікарі ЦПМД, лікарі міської дитячої поліклініки та працівники інформаційно-аналітичного відділу управління охорони здоров'я міської ради зможуть надати кваліфіковану консультацію щодо того, як діяти у тій чи іншій, часто нестандартній ситуації, пов'язаній із захворюванням на COVID-19.

Констультаційний муніципальний центр з питань COVID-19 працюватиме щоденно з 08:00 до 21:00. Консультації надаються за телефоном «гарячої лінії» (0332) 74 11 10.

Читайте також: На Волині виявили 295 нових хворих на коронавірус, дев'ятеро людей померли

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
28 січня
Вчора
26.01.2021