Є пропозиція закрити базари в неділю

16 Листопада 2015, 12:14
4185

Зробити неділю вихідним днем для торговців Центрального та Завокзального ринків міста закликає автор петиції, розміщеній на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Ініціатор звернення Володимир Редкач мотивує петицію тим, що працівники базарів теж хочуть бути в сім’ї та відвідати богослужіння в церкві.

Зокрема і петиції, що опублікована в розділі «Соціальний захист та охорона праці» йдеться: «Неодноразово чув про бажання від працівників ринку, щоб неділя була вихідним днем. «В нас також є сім’ї, ми хочемо, як і всі відпочити. Якщо правильно спланувати свій час все необхідне на ринках можна придбати і в суботу, або ж інші дні. Зрештою, ми хотіли б спокійно відвідати храм, щоб помолитися». Досвід сусідів європейців показує, що це можливо і реально. Вся громада міста тільки виграє, прийнявши таке рішення».

Лучанин справедливо підмітив, що робочі субота-неділя можуть порушувати традиції віросповідання людей.

«Підтримайте. Допоможіть працівникам ринків Луцька отримати законний вихідний день, – закликає автор петиції. – Поширте в соціальних мережах, особливо друзям, працівникам ринку... Треба 300 голосів!!!».

До слова, голосування за петицію розпочалося 10 листопада і триватиме ще 8 днів. Станом на 16 листопада петицію підписали 71 особа з 300 необхідних.

Якщо вона набере потрібних 300 голосів, то міськрада буде змушена винести петицію на обговорення. Далі, якщо вирішення питань, порушених у тексті петиції, вимагатиме розгляду на засіданні виконкому або сесії міської ради, виконавчий орган готуватиме необхідний проект рішення. Затим на засідання виконавчого комітету та сесію запрошуватиметься автор петиції, який матиме можливість виступу.

Відповідь на петицію буде оприлюднена на офіційному сайті міської ради та надіслана автору не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду.

Коментарі
16 Листопада 2015, 14:23
НЕ ПІДТРИМУЮ. Давайте ще хай хлібопеки, лікарі, маршрутчики ..... - теж не працюватимуть. Ви продати взагалі щось ХОЧЕТЕ чи НІ?! В будні дні БІЛЬШІСТЬ людей - ПРАЦЮЮТЬ ЦІЛИЙ РОБОЧИЙ день - щоб ви знали!!!
16 Листопада 2015, 14:28
Цілком згідний,всі нормальні люди на вихідні дні відпочивають!!!
16 Листопада 2015, 14:57
Особливої різниці немає, працює ринок в неділю чи ні. Напевно вже і так, як мінімум половина жителів міста, скуповуються в спеціалізованих магазинах. Тому вони і не замітять перемін. Це більше вдарить по тим хто живе в селі, які можуть вирватись тільки в неділю щоб скупитись, а також по самих продавцях і по їх зарплатах, виручки то не побільшає.
16 Листопада 2015, 15:03
Я також не пітримую цю ідею, юо я наприклад маю час тільки в неділю піти на ринок щось купити, а так завжди робота, сумніваюсь що люди будуть іти на ронок по суботах, хіба пенсіонери, або непрацюючі
16 Листопада 2015, 15:26
Вам до роботи ринків яке діло?Хочуть - працюють,не хочуть - ніхто силою не тягне.Шановний Володимире , не лізьте туди , куди вас не просять.Займіться справами більш корисними для суспільства.Влаштовуйте своє особисте життя та свій відпочинок.Не чіпайте підприємців.
16 Листопада 2015, 16:35
а ринку, вони, на вашу думку, для себе працюють, чи все-таки для покупців?! і працювати ПОВИННІ так, як ВИГІДНО, В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОКУПЦЯМ!!!
16 Листопада 2015, 17:28
В неділю багато людей відвідує ринок.
16 Листопада 2015, 18:27
Я не думаю, що працівники ринку цього хочуть. Їм головне - вторгувати!
16 Листопада 2015, 18:37
Думаю, що це перший крок до повного закриття ринків як у Європі.
16 Листопада 2015, 20:34
Підтримую! І всі магазини також, крім чергових аптек. Тоді неділя буде вихідним в повному розумінні-ніхто нікуди спішити не буде, а буде мати більше часу для себе та своїх близьких. Лікарню з магазином порівнювати смішно.
17 Листопада 2015, 12:11
лікарню з магазином порівнювати таки можна! бо коли цілий тиждень зранку до вечора працюєш, то і продукти купити потрібно і речі глянути! чи може наші ледачі базарники тепер працювати до 10 вечора будуть?! ну а ні, тоді лапу облизуватимуть, бо в будні фіг вторгують, а ми на супермаркети взагалі перейдемо!
18 Листопада 2015, 05:42
Підтримую. Неділя повинна бути вихідним днем. Для роботи (торгівлі) є цілий тиждень, а неділю слід використовувати як Бог велів.