Це ми йдемо у Європу: кондуктор нахамив літній пасажирці за звернення російською мовою

01 Червня 2017, 08:28
4359

Лучанка стала свідком неприємного інциденту: працівник ЛПЕ нагримав на бабусю за прохання закрити люк у тролейбусі.

Про це на сторінці «Я люблю Луцьк» у соцмережі написала сьогодні, 1 червня, місцева мешканка Валентина Дорожкіна.

Далі подаємо її допис повністю і без значних змін:

«Була свідком не приємного випадку сьогодні... Їхала тролейбусом номер 15 від «Лучеська». На передньому сидінні їхала літня бабуся. Як я зрозуміла далі, з лікарні.

По тролейбусу під час руху був сильний протяг. Бабуся попросила кондуктора (літній чоловік) закрити люк. Заговорила російською і сказала "пожалуйста". На що кондуктор, як можна назвати його відповідь мовою, так рявкнув на неї: "Сама закрий, понаїхало кацап'я!".

Повний тролейбус пасажирів – і ніхто не захистив бабусю, і не дав зауваження кондуктору. Бабуля встала й пересіла на інше місце.

Це ми йдемо у Європу... Куди з такою культурою? Шкода, що це не поодинокі випадки. Ми ж українці. Хочеться, щоб були просто людьми».

У коментарях користувачка соцмережі додала, що мовна дискримінація її вже, м'яко кажучи, втомила.

Читайте також: Кoндуктoрка шoкувала лучан агресивною поведінкою, – соцмережі


 

Коментарі
01 Червня 2017, 12:00
Це не патріотизм,це уродство.
01 Червня 2017, 12:20
Це не українці, це хохли і рагулі.
01 Червня 2017, 13:14
Правильно відповів кондуктор. Скільки можна прогинатися перед кацапами?! Та бабулька, напевно, все своє життя прожила в Україні й так не спромоглася вивчити державну мову.
01 Червня 2017, 13:30
За "рогульство" в Польщі ТАКИХ бьють і називають бидлом.А російську мову ПОВАЖАЮТЬ.
01 Червня 2017, 13:57
Кондуктору можна було би виразитись м'якше, але суть сказаного вірна. Дістав кацапський язиг!
01 Червня 2017, 14:07
І мене дістали російськомовні совки в транспорті
01 Червня 2017, 15:28
Ну й сенсація! А на Росії ніхто б навіть і не посмів заговорити українською, не те, що кондуктора щось просити! Чи не так?!
01 Червня 2017, 23:34
А чому не можна було зразу пересісти?
02 Червня 2017, 12:38
До?Точно поважають?Ти ще скажи,що кацапів люблять.
02 Червня 2017, 14:27
А автор чому не зробила нічого, щоб захистити бабусю чи присоромити кондуктора? Поки не почнемо з себе, нічого навколо не зміниться. Чи автор не йде в Європу і культура поведінки її не стосується. Мене дивують такі гнівні постинги від очевидців. Можливо, ми маємо докладати зусиль для розвитку культури чужими руками, пишучи зі зневагою до оточуючих, отакі опуси, щоб всі почитали і зробили висновки і стали культурними, *достойними* Європи?
02 Червня 2017, 14:29
А нам не треба буде нічого робити. Сіли, поспостерігали, написали і виховуємо суспільство.
03 Червня 2017, 16:42
Якщо бабця русская то кондуктор розмовляв з нею, як принято в рашці розмовляти з літніми людьми, тобто проявив толерантність до руссской культури. Бабця не образиться в росії то звична річ.