«Вибухова» гра: фанати «Дніпра» врятували луцький клуб від поразки

31 Травня 2017, 18:54
2359

Поєдинок луцької футбольної команди проти «Дніпра» в заключному турі Ліги «Парі-матч» зупинили через петарду, яка вибухнула прямісінько перед голкіпером «Волині».

Сьогодні, 31 травня, луцька «Волинь» проводила гру заключного, 32-го туру на виїзді проти «Дніпра».

Після першого тайму лучани програвали у рахунку 0:1 «завдяки» голу екс-гравця «Хрестоносців» Артема Довбика.

Утім, у другому таймі головний арбітр поєдинку Іван Бондар був змушений зупинити гру на початку другого тайму після того, як петарда від уболівальників «Дніпра» не вибухнула прямісінько «під носом» у голкіпера «Волині» Володимира Жмурка, який якраз у цій грі дебютував у елітному дивізіоні українського футболу.

Команди на поле «Дніпро-Арени» уже не повернуться, а це означає, що господарям стадіону через поведінку вболівальників зарахують технічну поразку з рахунком 0:3.