«Кіборг» Ваврищук звернувся до лучан, які 15 листопада обиратимуть мера Луцька. ВІДЕО

10 Листопада 2020, 17:14
7866

Воїн АТО, захисник Донецького аеропорту Вадим Ваврищук звернувся до лучан, які 15 листопада обиратимуть мера Луцька. Він закликав виборців голосувати за Богдана Шибу.

Відеозвернення Ваврищука опублікували на офіційній фейсбук-сторінці кандидата на посаду Луцького міського голови Богдана Шиби.

Текст подаємо без змін:

«15 листопада ми знову маємо зробити свій вибір. Ми можемо вибрати між двома людьми, які представляють зовсім різні інтереси в цьому світі, в цьому суспільстві. Скільки ви будете ще довіряти таким людям, як Ігор Палиця, Степан Івахів і решті наших олігархів? Ви не розумієте? Вони не живуть тут.

Ви вже забули, як Поліщук ображав нас, атовців? Як він звертався до вас? Голосуйте! Підтримуйте! Підтримуйте Ігоря Поліщука! Взагалі нічого не буде.

Хтось не пам’ятає історію з ЦУМом? Атовцям можу нагадати історію з військовим госпіталем. Ми обираємо своє життя на п’ять майбутніх років. Думайте.

Ви знаєте, я міг би довго говорити, але мій вибір – Богдан Павлович Шиба. Я вас прошу, я вас закликаю: голосуйте не за гроші, голосуйте не душею. Голосуйте своїм розумом, мозком», – сказав у відеозверненні до лучан Вадим Ваврищук.

Читайте також: Кандидат у мери Луцька Шиба розповів, чому треба ліквідувати департамент мунварти. ВІДЕО

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Вівторок
07.02.2023