Лучанка Яна Беломоіна перемогла на другому етапі Кубка світу

29 Травня 2017, 09:57
2110

Українка Яна Беломоіна виграла другий етап Кубка світу в дисципліні маунтинбайк крос-кантрі, який приймав німецький Альбштадт.

Гонка проходила в саму спеку, дівчата стартували в 11:15 за місцевим часом, повідомляє Хsport.ua.

Яна постійно трималася в групі лідерів, особливо впевнено себе відчуваючи в підйомах. На користь лучанці також зіграло падіння однієї з фавориток - діючої чемпіонки світу і переможниці першого етапу Кубка світу Анніки Лангвад.

На останньому колі Беломоїна боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор Маєю Влощовскою. На заключній горе українка їхала швидше своїх суперниць, що і стало вирішальним фактором її перемоги.

Беломоіна перетнула лінію фінішу першою, показавши час 1:38:25.

16 секунд їй поступилася Влощовска, яка стала другою. Нефф приїхала через 23 секунди після українки, посівши третє місце.