Парк 900-річчя: волинські бігуни вибороли срібло і бронзу

15 Листопада 2015, 15:55
2897

Найкращий результат на чемпіонаті з кросу в Луцьку показали атлети з Дніпропетровська.

Срібло за естафету та бронза за дистанцію в чотири кілометри – такими стали для Волині результати участі у Чемпіонаті України з кросу, що відбувся 13-14 листопада у Луцьку, пише Таблоїд Волині.

В естафетному забігові на 5 кілометрів волиняни впевнено лідирували у перших трьох етапах, проте на четвертому етапі останню учасницю команди обігнала киянка. Таким чином команда волинян у складі Владислава Шитлюка (Любешівська ДЮСШ), Ірини Чиж (Ківерцівська ДЮСШ), Володимира Хоменка (Ківерцівська ДЮСШ) та Оксани Гач (ДЮСШ Луцького району) зайняли друге місце.

Бронзову медаль для Волині здобула вихованка Горохівської ДЮСШ Олена Мізернюк у забігові на чотири кілометри.

Загалом у Чемпіонаті взяло участь майже чотири сотні спортсменів, які змагалися в 15 забігах.

За командними підсумками найкращий результат показали спортсмени із Дніпропетровської області, а волиняни зайняли восьме місце.

За результатами Чемпіонату буде відібрано кращих спортсменів та сформовано команду для участі в Чемпіонаті Європи із кросу, що відбудеться в грудні.