Юрій Моклиця заявив, кого треба підтримати на виборах мера Луцька

04 Листопада 2020, 12:27
5611

Кандидат на посаду Луцького міського голови Юрій Моклиця, який з невеликим відривом програв кандидату Богдану Шибі, розповів, кого підтримає у другому турі виборів мера Луцька 15 листопада.

Заяву опублікували на офіційній сторінці Юрія Моклиці у фейсбуці.

Текст заяви подаємо без змін:

«Політику, який шукає вигоду, на моєму місці, набагато комфортніше було б досидіти до завершення другого туру, дочекатися, хто переможе, а потім вже домовлятися. Але, розуміючи, наскільки високою є ціна виборів у місті Луцьку, я не можу собі дозволити цього зробити. Якщо ви розумієте, наскільки загрозливим є сценарій, коли одна людина отримує так багато влади, і особливо, коли ця людина так сильно зловживає цією владою, використовуючи гроші, медіа і адмінресурс, ви теж не будете стояти осторонь. Луцьку потрібен баланс, Луцьку потрібна противага.

До першого туру ви могли собі ставити запитання, чи зможе Богдан Павлович Шиба стати цією противагою. Зараз ситуація інша. І тепер пліч-о-пліч з Шибою стоятиму я. І не тільки я. Підтримайте Шибу – це правильно і дуже важливо», – виступив депутат Луцької міської ради 8-го скликання Юрій Моклиця.

Читайте також«Не діждуться ніколи такого», – Богдан Шиба про чутки, нібито його купив Палиця. ВіДЕО

 

Коментар
01/07/2022 П'ятниця
01.07.2022