«Перестаньте бути пацаном!» - теледебати кандидатів у мери скінчились скандалом

13 Листопада 2015, 21:11
13128

Теледебати кандидатів на посаду Луцького міського голови завершилась сваркою між ведучим Олегом Величко та Олександром Товстенюком.

На завершення прямого ефіру, який відбувся у п’ятницю 13 листопада, один з кандидатів у мери заявив, що вважає теледебати повністю «постановочними».

«Я переконаний що ефір був постановочним, судячи з того, які запитання мені задавали», - сказав Олександр Товстенюк.

Натомість ведучий та водночас президент телеканалу «Аверс» заявив, що навпаки намагався менше задавати запитань та давати можливість це робити кандидатам, аби вони більше спілкувалися між собою.

«Мене навіть про це просили в інтернеті. Я максимально старався не задавати вам запитань…», - Олег Величко почав відповідати на звинувачення Олександра Товстенюка, однак останній його перебив:

«Олег Володимирович, ви спустилися вже нижче немає куди: до sashaleaks.com, до сайту якогось незрозумілого…», - вставив свою репліку кандидат.

Відтак розмова переросла у словесну перепалку та з екрану лунали одні взаємозвинувачення.  

«Ви трошки якось будьте старшим, чуть-чуть дорослішим та розумнішим. Розумієте? Все-таки поважайте хоча б мій вік…», - почав парирувати, але не встиг закінчити Олег Величко.

«А в чому неповага до вас?», - дивувався Олександр Товстенюк.

«Ви - кандидат у мери. Перестаньте бути пацаном!», - не стримав насамкінець емоцій ведучий Олег Величко та завершив ефір коротким вибаченням перед глядачами.

Варто зауважити, що інший кандидат на посаду мера Микола Романюк у цей час мовчки спостерігав за словесним батлом. 

 

Коментарі
13 Листопада 2015, 23:22
тримайтесь Олег Володимирович, все буде добре. пацан є пацан, такий рівень інтелекту.
13 Листопада 2015, 23:30
Товстенюк вів себе як пацан з рогаткою,рогатка йому не допомогла і не допоможе.М.Я.Романюку бажаю перемоги,мій голос за нього,дружина також голосуе за Романюка М.Я.
13 Листопада 2015, 23:34
Сьогоднішні *Дебати*-*совок*,(усіх учасників).Мої,висновки,і скромні поради-Олегу-не завжди наглість і хамство-*второе счастье*,Миколі-не плети дурниць,ніхто в них не вірить,відпочинь,займись сім*єю,онуків погляди,Олександру-*не лізь по-перед батька в пекло*,не перебивай,слухай,не виставляй безліч фактів,візьми і аргументуй-один-два,Штабам обох кандидатів-2.
13 Листопада 2015, 23:38
Як завжди доведеться обирати менше зло.<br/>Але краще менше зло, аніж дурнувате нахабне НІЩО.
13 Листопада 2015, 23:52
н
13 Листопада 2015, 23:55
Товстенюк непереконливий,популіст,у всьому ховається за спиною Палиці
13 Листопада 2015, 23:55
Хто не пацан той мусар!!!
14 Листопада 2015, 00:01
Останнє із народного фольклору (на жаль, не моє, але дуже сподобалось): хто такий Товстенюк? Товстенюк - це нуль без п(П)алиці...
14 Листопада 2015, 00:01
Микола Ярославович як завжди на висоті, респект йому, а той маленький пацанчик геть спозорився, показав свою вузькозорість і нульовий інтелект.
14 Листопада 2015, 00:12
Товстенюк сьогодні не просто підтвердивн , що він нуль без палиці ,а що могло бути. коли цей хам і брехун був би при владі.
14 Листопада 2015, 00:23
У Ломоносова був такий вислів Даби дурь бьила видна. Пусть говорят Товстенюк просто опозорився на весь Луцьк
14 Листопада 2015, 00:26
Що за брєд. Як ще хтось може вірити цьому алкашу Романюку, який весь Луцьк продав своїм підхалимам. Старий та тупий комуняка. Що він зробив для Луцька за 5 років? Дороги всі розбиті, якщо й латають - то вистачає на декілька иісяців, води гарячо півроку не було. Перетворив Луцьк на убожество. Вн як дешева повія,продається всім підряд. Хм...і звісно мій коментар не поставлять.Романюк і тут постарався
14 Листопада 2015, 00:26
Що за брєд. Як ще хтось може вірити цьому алкашу Романюку, який весь Луцьк продав своїм підхалимам. Старий та тупий комуняка. Що він зробив для Луцька за 5 років? Дороги всі розбиті, якщо й латають - то вистачає на декілька иісяців, води гарячо півроку не було. Перетворив Луцьк на убожество. Вн як дешева повія,продається всім підряд. Хм...і звісно мій коментар не поставлять.Романюк і тут постарався
14 Листопада 2015, 00:40
сашенька просто лоханувся
14 Листопада 2015, 00:41
тиж не палиця куди лізеш
14 Листопада 2015, 00:44
Товстенюк тупий як валянок!Який з нього мер? Боже упаси ! А підкупи робив і хай не бреше! Йомуж віра не позволяє.З ним лучани пропадуть і згорять як згорів універмаг, тому ,що кришує його палиця.А на дибати краще не йшов би.можливо ще повірилиб тупі лучани, бо мудрим давно ці хлопці знайомі так як їхня жовта преса,яка працює за гроші на замовлення .Ганьба! Тільки Романюк-виходу немає!
14 Листопада 2015, 00:49
Коля Романюк був мером, але злодійкуватим, так, як вчили при соціалізмі, Саша Товстенюк буде мером і дасть крадіям по шапці, а ось Олежик Величко не був, не є і ніколи не буде журналістом, хоч красти і брати хабарі за підігрування Колі і йому подібним вміє професійно.
14 Листопада 2015, 00:53
Вибачте на слові:тому старому пердунові-Величку-пора сидіти в кріслі ,накритись пледом і пити чай.Але де ж,дядя Коля профінансував заказуху,то мусить відпрацьовувати.Гидота,аж нудило дивитись ті дебати ,постріли в одну мішень.Явпевнена,що майбутнє за МОЛОДИМИ.Я дуже хочу щоб переміг молодий кандидат,з свіжим поглядом на цей кругобардак.Щиро бажаю перемоги Товстенюку і вірю в це!!! І замітьте ,панове,за ці рядки мені ніхто не заплатив,бо це МОЯ ДУМКА!!!
14 Листопада 2015, 01:00
Дуже боляче, що наші лучани продаються за копійки... Товстенюк опустився нижче всякої людської гідності! Підкупляє людей, обманює та понаставляв свлїх людей для проведення антиагітації, які ходять і всім говорять який Романюк поганий! Ці люди, після 5 хвилин спілкування і розуміючи хто є хто втікають з того місця, щоб більше не позоритись. Лучани, зрозумійте, що ці гроші які ви взяли сьогодні, здеруть взавтра з вас!!! Але в рази більше!!! Настане час відмивання. На сьогоднійшній день кращого кандидата у мери ніж Романюк немає! Підтримую! Багато робить для людей!<br/>А ті хто пише, що він нічого не робить то подивіться на себе! І починайте будувати нашу країну із себе!!! Наші жителі Хабарі так і продовжують брати, крадуть все що тільки можна (навіть щебінь з дороги), сміття кидають де попало, хамлять старшим людям і т.д. Починайте змінюватись самі!!! Легше всього бути всім не задоволеним!
14 Листопада 2015, 01:20
Пєчалька...Тако почитав коменти, і думаю собі, мабуть лучани варті такого злодійкуватаго, продажного та жалюгідного мера, як Романюк.Дуже прикро, що ви йому ще вірите.Всю Україну обїздив, але ні в одному обласному центрі не бачив більш некомпетентного мера. Він же тільки за свій карман думає, та бізнес синка. Нє, ясно, що Романюка підтримують підприємці та бізнесмени, які башляють йому за певні послуги...Але ж ви прості лучани, про що думаєте ви?Ви йому не потрібні, і плювати він хотів на ваші проблеми. Мер...Він не мер, він посміховисько
14 Листопада 2015, 01:21
Такого купленого ефіру навіть Янукович не дозволяв сьобі. Романюк сказав що хотів і пішов. Ну й іди нах..р,<br/>горе мер.
14 Листопада 2015, 01:23
Теледабати *постановочні*, однозначно. Гра в одні ворота. Ведучий же, старий невихований пердун! Замість того, щоб, як годиться, притримуватись незалежної нейтральної позиції, він відкрито дає зрозуміти під чию *дудку він пляше*! Сором... і це президент телеканалу?
14 Листопада 2015, 01:25
Кінець ефіру це жасть, журналіст не журналіст, трах бах все кінчилось, Романюк кудись побіг, втомився. Романяшки прокиньтесь. Що це за влада в місті? Підтримаєте Романюка будете жити ще 2 чи 5 років в такому лай..і
14 Листопада 2015, 01:25
Бажаю Романюку Миколі перемоги! Він - справжній господар, а безгрішних людей немає, особливо при владі.
14 Листопада 2015, 01:26
Бажаю Романюку Миколі перемоги! Він - справжній господар, а безгрішних людей немає, особливо при владі.
14 Листопада 2015, 01:28
А пан Романюк вкотре показав, що він з себе являє - суцільна пустота, егоїзм та байдужість. Вочевидь, в нього своя атмосфера. Встав собі чувак і пішов...
14 Листопада 2015, 01:30
Маярить весь Луцьк плакатами вірний госп*дар рідного міста, а що ж він зробив для міста цей господарник комуніст розкрав ,обанкрутив луцьктепло, добрещо світло не виключили як воду на пів року ГАньба романюку і романюківцям
14 Листопада 2015, 01:30
Маярить весь Луцьк плакатами вірний госп*дар рідного міста, а що ж він зробив для міста цей господарник комуніст розкрав ,обанкрутив луцьктепло, добрещо світло не виключили як воду на пів року ГАньба романюку і романюківцям
14 Листопада 2015, 01:30
Абсолютно не компетентна людина Товстенюк. До того ж не вихована! Позор!
14 Листопада 2015, 01:31
Скоріше госп...дар , злодій, і ал...лік, працювати почав під вибори бо почув що жаряним пахне.
14 Листопада 2015, 01:33
Мені смішно читати ці коментарі Панько, anet, Алекс, Фотін... Відразу видно, що вони підставні! проміжок між коментарями 2 хвилини! Спочатку більшість писала за Романюка, потім проаналізували всі пости антиагітатори і вперед писати бруд на Романюка...<br/>Майте совість і виховання обзивати старших людей, які на відміну від вас чогось досягли... Тільки і вмієте писпти гидоту на хороших людей за ті копійки, що вам платять!
14 Листопада 2015, 01:33
Мені смішно читати ці коментарі Панько, anet, Алекс, Фотін... Відразу видно, що вони підставні! проміжок між коментарями 2 хвилини! Спочатку більшість писала за Романюка, потім проаналізували всі пости антиагітатори і вперед писати бруд на Романюка...<br/>Майте совість і виховання обзивати старших людей, які на відміну від вас чогось досягли... Тільки і вмієте писпти гидоту на хороших людей за ті копійки, що вам платять!
14 Листопада 2015, 01:34
За роботи цього міського голови збанкрутували майже всі комуннальні підприємства, процвітають лише приватні котельні. Ставленик Континіуму виконує розпорядження звоїх шефів
14 Листопада 2015, 01:35
Люди схаменіться Романюк комуніст а комуністів в україні заборонили так закого тут голосувати. Вибір тільки один Олександер Товстинюк ,а ефір продали Романюківцям
14 Листопада 2015, 01:38
А я люблю Романюка він класний чувак гепезе заасвальтував і просров там вибори, а оптитмізму не втратив. Президент сказав закрити ж..ю всі дирки в раді і пацан старається. Чоткий пацан, комуняцка закалка.
14 Листопада 2015, 01:42
Микола Романюк не пацан на відміну від Товстенюка! і ніколи ним не був! Представляйтесь своїми іменами а не пишете під різними ніками! Далі сенсу читати тут коментарі немає... тут працюють свої люди Палиці...
14 Листопада 2015, 01:44
ХОТО платить??????????? народ візьмітьт мене в команду я хочу грошенят ??????? Романюк гроші дасть ? накрав то він багато з бюджету ?
14 Листопада 2015, 01:44
ХОТО платить??????????? народ візьмітьт мене в команду я хочу грошенят ??????? Романюк гроші дасть ? накрав то він багато з бюджету ?
14 Листопада 2015, 01:44
ХОТО платить??????????? народ візьмітьт мене в команду я хочу грошенят ??????? Романюк гроші дасть ? накрав то він багато з бюджету ?
14 Листопада 2015, 01:45
Скільки платять ?
14 Листопада 2015, 01:47
О тук краще писати що люди Романюка пишуть. А теперішнч влада бїться чесних виборів і правди і людей побили сьогодні проплачені романюківці.
14 Листопада 2015, 02:02
Ведущий неуравновешенный и на моё мнение не профессиональный человек..... Сам сделал скандальчик и все свернул на Александра.. Просто не красиво уважаемый Олег Величко....
14 Листопада 2015, 02:06
Дуже некоректні запитиання до Олександра
14 Листопада 2015, 02:08
Все подстроено .... Видно что ведущий не охотно выслушивал Александра и больше склонился к Романюку.... ВЫ НЕ ЖУРНАЛИСТ.... ВЫ ПЕНСИОНЕР ОЛЕГ ВЕЛИЧКО..
14 Листопада 2015, 02:12
За Пять рокік фонтана не зробив ,а говорить що майже завтра відкриє,
14 Листопада 2015, 02:35
А ви, Катерино, не людина красівого? Ніколи не мав з ним справи, але після конкурсу громадських ініціатив і того, як визначили переможців Романюк став огидним. Не дай Бог йому знову стати мером. А тобі, Олександре успіхів і перемоги
14 Листопада 2015, 02:35
А ви, Катерино, не людина красівого? Ніколи не мав з ним справи, але після конкурсу громадських ініціатив і того, як визначили переможців Романюк став огидним. Не дай Бог йому знову стати мером. А тобі, Олександре успіхів і перемоги
14 Листопада 2015, 02:50
Люди! Схаменіться! Який Товстенюк? Дісно писали з великого зла треба вибирати те, що меньше. Ніхто про нього ніде раніше не чув! Якби не був розрекламований Палицею, то і далі ніхто б і не знав про його існування! Які кроки він зробив для Луцька самостійно? На першому турі взагалі подумала що це якесь підставне лице!
14 Листопада 2015, 02:54
лл
14 Листопада 2015, 02:56
і як Вам Ваш кандитат)))Сам чубився як нарваний півень)Нуль без Палиці це слабо сказано,сьогодні щей показав що він взагалі нуль у всіх розумінях цього слова.Недарма вни в команді Корбана Філатова-це також професійні брехуни.Корбан-на маріполь нападають кажуть американці.останні кажуть кобан брехун..а людям видно такі і треба хоч і брехня зото солодка..Романюк молодець а проплаченні єврейоботи нехай но Волинських новинах своїх святих корів вихваляють
14 Листопада 2015, 02:58
Початок програми настільки постановочний з питаннями від випадкових перехожих - що просто гидко дивитись.
14 Листопада 2015, 03:00
Романюк зльоту памятає ширину вулиць на 11хв 34с програми, але путається в отриманих мільйонах потім, Товстенюку повибирали...на думку ведучого Величка... ті питання,які б мали кандидата в мери показати з слабкої сторони. Але середина передачі і особливо кінцівка все розставила по місцях.Величко певно зляже з гіпертонічним кризом.Нагадував істеричку, непрофесійно і грубо.Все пропало
14 Листопада 2015, 03:09
П...д повний. реально Романюк лоханувся з Величком.Хренові актори
14 Листопада 2015, 03:54
1.Дивуюсь просто, як люди продаються, всі ж добре памятають як Палиця на кожних виборах гроші за голоси роздає і всеодно голосують за його маріонеток. Коли ж ми всі наберемось розуму.<br/>2.Не скажу що Романюк відповідав на запитання впевнено, але хочаб з гідністю і без приниження опонента, а пану Товстенюку, якщо він стане мером, потрібно навчитись трохи стримувати свої емоції, хоча би через повагу до віку людини.
14 Листопада 2015, 04:10
Белов и Каверин задают друг другу вопросы насчёт их тёмного... Каверин решает продемонстрировать записи, свидетельствующие об прошлом Белова, однако вместо кассеты Каверина на экранах появился сайт https://sashaleaks.com/
14 Листопада 2015, 05:39
Величко в край офігєл... ця фраза показала що ефір було куплено романюком
14 Листопада 2015, 10:12
Товстенюк це проект Палиці,який не здійснится.Плани Палиці на місто і деребан міста провалився.
14 Листопада 2015, 10:12
Товстенюк це проект Палиці,який не здійснится.Плани Палиці на місто і деребан міста провалився.
14 Листопада 2015, 11:00
За 5-ть років Романюк нічого не зробив для мого району де проживаю, ЯМИ як були так ще й побільшали (хоть би вже позасипали якимось камінням чи кірпічами), зато в сусідньому будинку скуповували голоси по 200-300 грн, гроші на таке знайшлись )
14 Листопада 2015, 11:02
А ти хоч сказати, що тепер Луцьк не дерибанять. Та той Романюк уже всі пятачки попродавав, все шо можна розікрав. І я от хоч ради експеримента проголосую за Товстенюка, щоб побачити що він зробить за 2 роки
14 Листопада 2015, 11:32
От морда комуністичнокольорова. такого адмінресурсу навіть при янику не було - тягати по міліції за підтримку одного з кандидатів і в той же час посилати агітувати за себе -верх цинізму. Порошенко кинув російських бабликів на ремонтну агітацію за пару місяців і вважають це своєю заслугою. та їх судити треба за те, що не робили цих своїх прямих обов язків попередні роки, а не хвалитися.
14 Листопада 2015, 11:40
Дорогу - молодим. Олександре, Ви молодчина, Ви стояли проти двох. Як я дізналась, що це ще і директор Аверсу! Ужас! Не хоче дати дорогу молодим журналістам. а буде сам на так званих, телебатах ,нейтральним? Звичайно підлабузнював Романюку. Микола Ярославовичу, я Вас знаю з комсомолу. Змиріться, пройшов наш час, уступіть дорогу молодим, не демонструйте свою порядність. Хто знає Вас, то нехай собі знає, а я повністю підтримую Світлану, ОСББ і того, хто пропонує Романюку дорогу до внуків!
14 Листопада 2015, 11:40
Чому не пропускаєте мій комент?
14 Листопада 2015, 12:36
Сварились два проекти Коломойського Один давно забутий і хитро перефарбований з новим зеленим І яких змін ви хочете якщо правитиме і далі Коломойщина? Був безлад і продажність і хто б не прийшов нажаль нічого не зміниться! Браво лучани, вас розвели як БАРАНІВ!!!!
14 Листопада 2015, 13:24
Тут лоханувся лише Палиця, бо вибрав такого піжона. . .
14 Листопада 2015, 13:24
Тут лоханувся лише Палиця, бо вибрав такого піжона. . .
14 Листопада 2015, 14:16
А навіщо Палиця разом з біглим за кордон Лазорком ще один бордель замість готелю Лучеськ ліплять ? У нас що, торгівельно-розважальних закладів не вистачає ? Хай би краще колишній Електроапаратний завод відродив, щоб люди мали де працювати. Чомусь німці на голому місці завод поставили з нуля, а цей пізнесмен тільки в оренду приміщення здає. Вони так само і Волинь комусь в оренду здадуть.
14 Листопада 2015, 15:05
Що таке ПАЦАН ви хоть знаете? Який може бути з Товстенюка пацан? Товстенюк це жидо-штундівський проект Коломойського та Палиці!Невихований та неграмотний бабтист який заради свеї вигоди купляе лучан.Він зброю до рук невізьме та на схід непоїде тому що віра недозволяе,а красти та брехати йому можна.Що таке Укроп-це навіть неукраїнське слово,за кого люди віддають свої голоси неможу збагнути-хіба за гроші.Токраще вже віддати голос за комсомольця-алкоголіка,він якийсь рідніший!!!
14 Листопада 2015, 16:27
я була в шоці від поведінки товстенюка. невихований.хамло.не чекаючи відповіді опонента встрявав у розмову. хай бог береже нас від такого мера.він перетворив прямий ефір в грубе тараторення. по іншому не назвеш. ігорю петровичу- не на того коника ви ставили -це брикливе молоде лошеня по поведінці і залякане зайченя по погляду.Дякую Олегу Величку за коректну і тактовну поведінку. Миколі Романюку за сивочолу мудрість і терпіння. Вибачте- але я товстенюка якби могла то так по дупі надавала.є прислів я-брехнею світ обійдеш та назад не вернешся. запамятай це Сашко.Спочатку навчись мати власну думку а не йди на шнурочку у багатих.
14 Листопада 2015, 17:25
величко пидкреслив дуристь товстенюка
14 Листопада 2015, 18:47
Товстенюк нахабний штунда. Не дай Бог йому до влади...
14 Листопада 2015, 19:10
Подивився дебати. Хотів голосувати за Романюка, а після дебатів проголосую за Товстенюка. А Величко має навчитись в_язати два слова до купи, бо це одне еееее, уууууу, аааа, ооооо.
14 Листопада 2015, 20:08
Хай переможе Романюк і на радощах здохне)
14 Листопада 2015, 23:17
Дивно, що Палиця не знайшов достойнішого кандидата! Тяжко буде голосувати за Романюка, бо недовіри до нього багато. А ведучий... був вартий обох кандидатів))) <br/>Соромно дивитись такі недолугі дебати.
14 Листопада 2015, 23:26
Неа...ну це повний пі..ц. Як Романюк бекав на ефірі, це норм, а якщо Тостенюк розповідав точно і зрозуміло - то це нахабний пацан. Люди ви взагалі сліпі, чи це нинішня влада вас так прилякала? бо купити то точняк той комуняка грошей зажав
14 Листопада 2015, 23:32
Не верь тому, кто говорит красиво, в его словах всегда игра, поверь тому, кто молчаливо, творит красивые дела.
14 Листопада 2015, 23:50
Останні роки перед пенсією мені пощастило працювати з молодими, запальними, дуже кмітливими людьми. Дорогу - молодим, які не бояться ризикувати, втілюючи амбітні плани. А громадськість нехай контролює кожну дію молодого мера. Слава Україні!
15 Листопада 2015, 00:19
Колись був Шиба. Нікому не подобався, але після себе залишив слід(дорога на Набережній). Потім був Романюк. При ньому люди в багатоповерхівках навіть на День Незалежності не бачили гарячої води. Тепер до влади прагне прийти Товстенюк під проводом Палиці. А кому далі вірити?
15 Листопада 2015, 00:55
Передивилися теледебати і просто в шоці!ПО Товстенюку - людина,яка тримає руки на замку не готова до відвертого спілкування (елементарні речі психології). Некомпетентність в заданих запитаннях і тим паче в відповідях....Потрібно вчитися, вчитися і ще раз вчитися корпоративній культурі. По Романюку - хоча не взахваті від нього, але тримався достойно, вів себе толерантно! Тому лучани, не спіть ідіть на вибори і голосуйте так як велить совість! Щодо жіночки, яку нібито побили, хто там був,знають, що вона була в нетверезому стані, а точніше не стояла на ногах, впала в болото,проявляла неадекватну поведінку!
15 Листопада 2015, 00:56
Передивилися теледебати і просто в шоці.ПО Товстенюку, людина,яка тримає руки на замку не готова до відвертого спілкування (елементарні речі психології). Некомпетентність в заданих запитаннях і тим паче в відповідях....Потрібно вчитися, вчитися і ще раз вчитися корпоративній культурі. По Романюку, хоча не взахваті від нього, але тримався достойно, вів себе толерантно! Тому лучани, не спіть ідіть на вибори і голосуйте так як велить совість! Щодо жіночки, яку нібито побили, хто там був,знають, що вона була в нетверезому стані, а точніше не стояла на ногах, впала в болото,проявляла неадекватну поведінку!
15 Листопада 2015, 00:56
Передивилися теледебати і просто в шоці.По Товстенюку, людина,яка тримає руки на замку не готова до відвертого спілкування (елементарні речі психології). Некомпетентність в заданих запитаннях і тим паче в відповідях.Потрібно вчитися, вчитися і ще раз вчитися корпоративній культурі. По Романюку, хоча не взахваті від нього, але тримався достойно, вів себе толерантно! Тому лучани, не спіть ідіть на вибори і голосуйте так як велить совість! Щодо жіночки, яку нібито побили, хто там був,знають, що вона була в нетверезому стані, а точніше не стояла на ногах, впала в болото,проявляла неадекватну поведінку!
15 Листопада 2015, 00:56
Передивилися теледебати і просто в шоці.По Товстенюку, людина,яка тримає руки на замку не готова до відвертого спілкування (елементарні речі психології). Некомпетентність в заданих запитаннях і тим паче в відповідях.Потрібно вчитися, вчитися і ще раз вчитися корпоративній культурі. По Романюку, хоча не взахваті від нього, але тримався достойно, вів себе толерантно! Тому лучани, не спіть ідіть на вибори і голосуйте так як велить совість! Щодо жіночки, яку нібито побили, хто там був,знають, що вона була в нетверезому стані, а точніше не стояла на ногах, впала в болото,проявляла неадекватну поведінку!
15 Листопада 2015, 01:44
Романюк бекаючий мер говорити не вміє
15 Листопада 2015, 01:45
Романюк бекаючий мер говорити не вміє
15 Листопада 2015, 03:29
Однозначно за Товстенюка. Спробуємо побачити переміни в перші роки, а не так як романюк перед виборами, коли вже прикипить, за 10 років не дотронувшись до проблеми, це не дієвий мер, більше слів не має! Даєм шанс новій людині, а далі побачимо
15 Листопада 2015, 14:58
Ото палають дупи в коментаторів))) Полішуки - астанавітесь!!! Проголосуйте і ждіть результатів
15 Листопада 2015, 14:58
15 Листопада 2015, 14:58
Ото палають дупи в коментаторів))) Полішуки - астанавітесь!!! Проголосуйте і ждіть результатів того
15 Листопада 2015, 15:18
право ваше сьогодні обирати. будьте порядними і чесними самі перед собою. я з повагою ставлюсь до чесного вибору кожного, брехунів і хабарників осудить тільки бог.він справедливий і до християн,і до бабтистів.а оці матюки тільки підкреслюють тупість однієї людини. цікаво що він говорив би на пряму камеру. думаю і там фальшивив би. розуму і ще й енциклопедію тобі хлопче в руки.
16 Листопада 2015, 20:54
величко геть розум втратив, еееекання і бееекання це не журналістика. скидається на те, що цей чоловік прочто пенсіонер інтелігент якого попросили провести ефір. на такому поважному телеканалі є набагато професійніші люд, які могли б краще провести тееледебати .романюк підлабузник-гіпнотизер. він думає, що якщо спитає за релігію і розкаже за фонтан, то його почнуть поважати люди. так, романбк може й пройшов на виборах, але є певна частина людей, яка відврто зневажає його, його вчинки, та його здобутки<br/>. це сліпі люди. або ж просто бізнес, яким він вдало перед виборами роздав землю. товстенюк - я йогоне підтримую однак тут він тримався гідно, на всі відповіді давав чіткі відповіді та відбивався як міг. але що зробиш, коли романюк заплатив за теледубати. і це видно неозброєним оком. товстенюка щиро шкода, що йому довелося боротися з таким нахаюним, цинічним і брехлиим кандидатом як романюк. який не упустить можлтвлості перекинути чарку. жодних планів романюк не сказав, тільки все будує свої відовіді на тому, що було зроблено до нього,стидно романюк