Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Де у місті можна сховатися від надзвичайної ситуації. КАРТА

12:33 23.05.2017
3480

Для укриття населення створено фонд захисних споруд, який наразі налічує 125 об’єктів.

Укриттю в захисних спорудах у надзвичайних ситуаціях підлягає все населення України. Фонд захисних споруд створюють шляхом обстеження й обліку підземних та наземних будівель, що відповідають вимогам захисту населення.

Наразі на території Луцька розміщено 125 об’єктів, які входять до фонду захисних споруд. З них – 62 сховища, 13 протирадіаційних укриттів та 50 найпростіших укриттів (підвальних та інших приміщень).

Район.Луцьк пропонує переглянути, де саме у місті знаходяться захисні споруди та укриття.

Якщо захисна споруда відсутня в районі розміщення вашого будинку, то необхідно використовувати для укриття підвальне приміщення будинку, в якому проживаєте. У разі його відсутності, представники Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення радять укриватись в підвальному приміщенні сусіднього або найближчого будинку.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Загрузка...
Коментарі

?

18:48 23.05.2017

А ..не стрибай,не бігай в наморднику,і ...не буде надзвичайних сітуацій..

20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин