Лучанка Беломоіна здобула бронзу чемпіонату Європи в заключній гонці року

18 Жовтня 2020, 09:32
Беломоіна — бронзови призер чемпіонаті Європи з крос-кантрі 2020 року 3154 Джерело: brujulabike.com
Беломоіна — бронзови призер чемпіонаті Європи з крос-кантрі 2020 року

Яна Беломоіна здобула бронзову медаль чемпіонату Європи з крос-кантрі, який 17 жовтня відбувся у швейцарському місті Монте-Тамаро.

Перемогла у фінальному заїзді француженка Полін Ферран Прево, яка минулого тижня виграла й Кубок світу.

Погодні умови сьогодні сприяи змаганням — було сонячно, а температура становила близько 11 градусів. В Монте-Тамаро відбулася остання важлива гонка сезону.

Яна Беломоіна здобула третє місце на чемпіонаті Європи з крос-кантрі у Швейцарії

Ферран Прево відразу очолила гонку і потрохи збільшувала розрив із конкурентками. Довгий час Яна мчала по гористій трасі п’ятою, але на останньому колі виборола третю позицію у конкуренції із британкою Еві Річардс та швейцаркою Сіною Фрей. Яна була близькою і до другого місця, але програла нідерландці Енн Терпстрі 15 секунд на фініші.

Нагадаємо, що 11 жовтня Беломоіна стала сьомою на чемпіонаті світу з крос-кантрі, який відбувався 7–11 жовтня в Австрії. Тоді лучанку підвів велосипед і вона не змогла піднятися на подіум.