Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Павло Данильчук
Павло Данильчук

Павло Данильчук сказав, кого треба підтримати на виборах мера Луцька. ВІДЕО

15:43 17.10.2020
4244

Перший кандидат у депутати Луцької міської ради від Народного руху України, голова ВОО партії «Громадський рух «Народний контроль» Павло Данильчук закликав на виборах Луцького міського голови проголосувати не за слугу олігархату, а за незалежного кандидата.

Про це він сказав у відеозверненні, яке опублікували на офіційній фейсбук-сторінці кандидата на посаду Луцького міського голови Богдана Шиби.

«Нам усім в останні місяці говорять, що вже все вирішено, що відомо яким буде міський голова, хто він буде. Тонни агітації, тонни інформації з екранів телевізорів та адмінресурсу», – почав своє звернення Павло.

Та всупереч цьому, каже Данильчук, саме від нас залежить, хто буде мером Луцька: чи управлінець, який самостійно прийматиме відповідальні рішення за долю громади, чи слугу олігархату, який буде приймати рішення по дзвінку зі Швейцарії чи з Києва.

«Тому тут вибір очевидний. І цей вибір – Богдан Павлович Шиба. Людина, яка вже була міським головою, яка не є ідеальною, яка теж допускала багато помилок, але разом з тим є патріотом свого міста. Людина, яка любить Україну, яка є з цінностями. І я це знаю, тому що знаю Богдана Павловича Шибу з 2004 року, з часів Помаранчевої революції», – йдеться у відеозверненні.

Павло Данильчук пригадує, як Богдан Шиба став міським головою та змінював міську раду. Як Шиба привів на роботу в мерію молодих людей, в тому числі й Данильчука.

«Людей, які були студентами ще вчорашніми, але вже сьогодні змінювали Луцьку міську раду. Я бачив, як вона ставала відкритою та прозорою, які були б перспективи, якби не економічна криза та навала олігархів», – розповідає Павло Данильчук.

Він звернувся до всіх лучан, до мешканців громад, які доєднуються до Луцької об’єднаної територіальної громади, на цих виборах обрати і проголосувати за незалежного кандидата – за Богдана Павловича Шибу.

Читайте також: Ідея-фікс – заможний Луцьк. Візія міста Богдана Шиби

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Вчора
23.10.2020
22.10.2020