«Відповідальність – це піклування, а не насилля!»: Роман Бондарук звернувся до міської влади щодо пологового будинку

17 Жовтня 2020, 10:25
3502

Кандидат на посаду міського голови від партії «Слуга народу» Роман Бондарук записав відео звернення до чинної влади щодо облаштування інфекційного госпіталю на базі пологового будинку.

Звернення він опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, що нещодавно до пологового будинку завезли кілька сот нових ліжок. Лише після цього медперсонал дізнався, що на базі закладу облаштують інфекційний госпіталь для хворих на коронавірус.

Майже півтисячний колектив пологового будинку підозрює, що у такий спосіб місцева влада хоче знищити установу, яка сьогодні є осередком підготовки акушерських кадрів в області. Небезпека інфікування відверне від закладу вагітних та роділь, а установа залишиться без засобів до існування. Про необхідність скорочення штату вже повідомив начальник міського управління охорони здоров’я.

Колектив пологового 14 жовтня вийшов на акцію протесту, до якої приєдналися й лучани. Вони звернулися до народних депутатів, Президента і Кабінету Міністрів з вимогою захистити конституційні права пацієнтів та медиків.

З такими ж вимогами медики прийшли наступного дня і під стіни міської ради. Але депутатський корпус все ж прийняв рішення переобладнати пологовий будинок в інфекційний шпиталь. Проте, погодилися з тим, щоб не залучати акушер-гінекологів до лікування хворих на коронавірус.

За словами Романа Бондарука, попри те, що з таким рішенням не погодилися ні лучани, ні медики, міська влади і надалі насаджує його погрозами та шантажем. Також політик розповів, що радник мера Поліщук відкритим текстом залякував керівника пологового звільненням, якщо той не вгамує свій колектив. У ЗМІ Ігор Поліщук оголосив, що відповідальними за смерть від ковіду він «призначає» партію «Слуга народу».

Кандидат на посаду Луцького міського голови Роман Бондарук, до якого з першого дня за допомогою звернувся півтисячний колектив пологового будинку, оприлюднив відеозвернення.

«Це – нечуване блюзнірство, пане Поліщук! Так замилювати людям очі! Кажете: «Кожна смерть від ковіду  буде на совісті « Слуги народу»? А як щодо вашого сумління? Не турбує?», – питає Роман Бондарук.

У своєму відео зверненні політик стверджує:

«Я, Роман Бондарук, звертаюся особисто до вас і стверджую: ви цинічно перекладаєте відповідальність на інших, бо неспроможні брати її на себе! Проблема з розповсюдженням коронавірусу існує. І вирішувати її має в.о. міського голови і особисто ви. І аж ніяк - не персонал і пацієнти пологового будинку. Це – ваша відповідальність!

Він наводить альтернативні рішення, які б могли задовольнити усі зацікавлені сторони, як то тубдиспансер, багатопрофільні районні лікарні, відомчі медустанови. Якби хтось про це думав.

Але ви посягнули на пологовий будинок, де з’являються на світ нові життя. Бо це рішення здалося вам найпростішим. А незгодний із цим персонал ви погрожуєте викинути на вулицю, не пропонуючи альтернативи. В Луцьку вам цього не дозволять!

За останні роки ви не раз ігнорували і плювали на думку лучан. Так було з вирішенням проблеми перенесення ринку, смороду у місті. Тепер – пологовий. Замість вирішувати питання по суті, ви насаджуєте страх і насилля. Пошукайте у словнику значення слова «відповідальність». Це - обов’язок піклуватися, проявляти турботу. Ви не здатні на це взагалі!»

Поки цей матеріал готувався до публікації,  поліція на своїй офіційній сторінці оголосила, що за фактом пікету медпрацівниками міської ради внесені відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

«Медикам, які відстоювали інтереси пацієнтів,  інкримінують самоуправство, що «завдало значної шкоди інтересам власника»! Лучанам вчергове продемонстрували, хто тут господар. А їм уготована роль безголосого і слухняного  натовпу.  Варто запам’ятати цей промовистий факт, коли 25 жовтня кожен буде робити доленосний вибір, вкидаючи у виборчу урну свій бюлетень. Це – шанс для кожного відстояти і свою гідність, і своє місто», – коментує Роман Бондарук.

Читайте також: Протест припинили: у Луцьку пологовий переоблаштовують на коронавірусний шпиталь

Коментар
Код блоку:
28/09/2022 Середа
28.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром