Юна лучанка – серед перших на дитячих змаганнях з тенісу

16 Травня 2017, 18:01
2983

9-річна Єлизавета Труш показала високі результати на Всеукраїнському регіональному огляді-конкурсі юних тенісистів у Рівному, а уже цього тижня вона разом з іншими талановитими дітьми візьме участь у чемпіонаті області з тенісу.

Змагання під егідою Федерації тенісу України та міжнародної федерації тенісу (ITF) відбувалися 8-13 травня. Вихованка тенісної академії «Адреналін Сіті» Єлизавета Труш серед спортсменок вікової категорії до 10 років посіла перше місце з техніко-тактичної підготовки та виграла змагання у парному розряді. У одиночному розряді юна тенісистка посіла третє місце.

Слід відзначити, що це вже не перший успіх Єлизавети: у своєму віці вона уже стала переможницею та призеркою близько 15 тенісних турнірів різного рівня.

За словами старшого тренера тенісної академії Юрія Труша, зараз його вихованка та дочка готується до чемпіонату області з тенісу, який відбудеться на кортах СК «Арена Спорт» уже цими вихідними, 20-21 травня. Спортсмени змагатимуться у вікових категоріях до 8, 10, 12 та 14 років. Турнір стане першим, що відбудеться на луцьких відкритих кортах у 2017-му році.