Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Створили Центр волонтерської співпраці та розвитку, щоб обмінюватися досвідом

10:44 12.11.2015
3057

Активісти презентували п’ять волонтерських ініціатив, що стали результатом серії тренінгів.

Прес-конференція з цієї нагоди, а також створення Центру волонтерської співпраці та розвитку у Луцьку відбулася у середу, 11 листопада, повідомляє Волинський інформаційний портал.

Керівник проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук розповіла, що в серпні розпочали проект зі створення волонтерського центру, також провели тренінги, аби навчити молодь волонтерської діяльності.

У результаті цього навчання створили п’ять волонтерських ініціатив, які реалізовуватимуть найближчим часом.

Перший із них – уже відомий проект «Мовне волонтерство». «Будемо його розширювати і йти за межі Луцька. Зараз здійснюється відбір координаторів», – повідала Олена Ярощук.

Наступна волонтерська ініціатива – коворкінг центр «Третє місце». Це має стати таким собі вільним простором для активних людей, які обмінюватимуться ідеями, волонтерським досвідом. Розташований він буде за адресою: вулиця Карбишева, 1, кабінет 412.

Координатор проектів зазначила, що не буде конкретної ціни за оренду приміщення. Кожен буде її визначати сам. Кошти спрямовуватимуть на благодійність.

Ще один напрацьований проект – «З чистого листа». Суть його полягає в зборі макулатури. Виручені кошти витрачатимуть на допомогу бійцям у зоні АТО.

У рамках проекту «Подаруй дитині радість» проводитимуть збір іграшок для вихованців дитячих будинків. «Щоб ці діти відчували, що вони комусь потрібні і про них піклуються», – зазначила Олена Ярощук.

Про п’яту ініціативу «Листи надії» розповіла представниця організації «Фундація розвитку громад» Вікторія Горбай. Так, організують написання дітьми кореспонденції солдатам, які перебувають у зоні АТО. Також дітки писатимуть листи святому Миколаю. Окрім того, долучаться до міжнародної ініціативи «Amnesty International».

Щодо самого Центру волонтерської співпраці та розвитку, то він повноцінно розпочне роботу з наступного тижня. Тож до нього запрошують волонтерів для обміну досвідом. Також тут їм допомагатимуть у організації різних заходів, проводячи консультації.

Загрузка...
Коментарі

Олена

14:37 12.11.2015

Чим ці люди можуть допомогти волонтерам? вони ж самі нічого не вміють! жодного нового проекту! це все вже давно робили та роблять волонтерські групи!

18 серпня
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин