Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дмитро Глазунов
Дмитро Глазунов

«Моє гасло – змінити систему управління містом», – Дмитро Глазунов

09:55 09.10.2020
3162

Кандидат на посаду Луцького міського голови Дмитро Глазунов, голова благодійного фонду «Рідна Волинь» та ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» розповів, під яким гаслом йде на вибори.

«Багато з того, що ми чуємо на передвиборчих перегонах, так і залишається обіцянками. Приходять у владу нові люди і опрацьовують старі схеми, або ж просто пливуть за течією. Мій життєвий принцип: не пливти, а створювати течію самому. Головне – побороти, змінити систему управління, яка працює вже 30 років і насправді є головною причиною усіх наших бід. Це як вичистити «Авгієві стайні» (Геракл змінив русло річки і течія сама вичистила брудні стайні).

Наприклад, щоб поліпшити фінансування Луцької медицини треба замість створеної ексначальником управління охорони здоров'я Федором Кошелем приватної «Муніципальної аптеки» в міській лікарні, створити комунальну. Сьогодні прибуток з цієї аптеки отримують приватні особи, які не надто переймаються станом лікарні і хворими. Змінимо систему управління, створимо комунальну аптеку – прибуток отримає лікарня. Це своєю чергою дасть можливість скасувати ганебні побори у вигляді «благодійних внесків» з пацієнтів. Люди і так поставлені на межу виживання. І так крок за кроком.

Усі, хто вибудовував цю систему управління повинні піти в історію. Скажімо, чи може щось змінити на краще 70-річний ексначальник управління охорони здоров'я Луцької міської ради Федір Кошель, який знову рветься до влади під гаслами партії «Сила і Честь»?

Я навів лише один приклад. Боротися з системою управління і залишитися чистеньким, в «біленьких рукавичках» нікому не вдасться. Тому сміливо мене критикуйте, панове опоненти!

В якому Луцьку жити » вибір за вами, лучани», – каже Глазунов.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Вчора
23.10.2020
22.10.2020