«Якщо не нравиться – встала і вийшла»: як лучанка манікюр робила

11 Листопада 2015, 16:01
26420

У салоні краси клієнтці відмовили стерилізувати інструменти для роботи.

У Facebook Людмила Цапюк розповіла, як ледве не стала жертвою недбалого майстра манікюру Любові Мороз.

Подаємо допис повністю і без змін.

«Поруч з моєю домівкою розташований салон краси «Візаж», не раз думала туди зайти, щоб не ходити далеко від дому на манікюр (я його завжди роблю в «ЕКСПРЕС МАНІКЮРі»). А тут ще й помітила, що салон шукає моделей для пробних стрижок та манікюру. Думаю, цікаво, якщо там такі спеціалісти,що навчають дівчат професії перукаря та манікюрниці, сходжу – ще й безкоштовно…подивлюсь що і як роблять. Та не думала я що все так плачевно закінчиться.

Сьогодні о 10 годині ранку сиджу на стільчику в салоні – майстра, що навчає немає, лише дівчата які навчаються 3 день ОГО! Трохи насторожило. Дівчинка, яка має робити мені манікюр, не знає які інструменти брати…дзвонить до майстра! Але ж тут вбігає жіночка (саме той майстер) і показує на гору інструментів, які лежать на столі з фразою «Ну що ж ти не знаєш що брати-все лежить тут».

Я видихнула, думаю, якщо професіонал тут, все робитиметься під її контролем, то можна не переживати і попросила при мені простерилізувати інструменти (як зазвичай це роблять в будь-якому салоні). От тут і почалось!!!

«То ж вони вчора ввечері стерилізувались» - каже пані,яку звуть Люба. Я ж наполягаю на своєму – «Я все розумію, але я не можу бути впевненою і переживаю». І тут пані Люба видає фразу,яку я мабуть, чула лише з розповідей про савдепівське обслуговування: «Якщо не нравиться - встала і вийшла. Прийшла на безкоштовний манікюр і ще возмущається. Буду я через тебе ще раз інструменти стерилізувати».

Звісно я так і зробила - встала і вийшла, але ж …Ця жінка може своїми інструментами переносити безліч інфекцій! Чому вона може навчити дівчаток,які приходять до неї сподіваючись, що вона професіонал???? За що у неї висить на стіні така величезна кількість Сертифікатів професіоналізму і дипломів???

Всі ми знаємо, що в разі поганої дезінфекції та стерилізації манікюрних інструментів, можна отримати весь букет інфекції,що передаються через кров, основними з яких є ВІЛ-інфекція, гепатит В, гепатит С, дельта гепатит. Кожна поважаюча себе людина має це знати і контролювати, не говорячи вже про дипломованого спеціаліста манікюру. І вона не просто має на це право – вона зобов'язана це зробити!

А хамське ставлення,яке видно зі слів Люби Мороз, - це навіть не стосується професіоналізму, це те, що говорить за виховання і саму людину.

Друзі, робіть висновки самі, та я прошу вас обходьте десятою дорогою цей салон і Любов Мороз! Зробіть РЕПОСТ - щоб більше людей знало що на них чекає в цьому салоні.

P.S. Усі фото взяті із вільного доступу в мережі інтернеті».

1
Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

Коментарі
11 Листопада 2015, 19:11
А ВИ ЗАЙДІТЬ НА ПР. СОБОРНОСТІ 28.В,,ЛЕДІ,, ВАС ХАЗЯЙКА ТАК ПОШЛЕ, ЩО ,,ВІЗАЖ,,ЗДАСТЬСЯ КАЗКОЮ.
11 Листопада 2015, 23:40
Ласкаво просимо в студію краси Наталії Миронюк, що знаходиться за адресою С. Бандери 19. Ми залюбки продезинфікуємо інструмент при Вас, а також допоможемо придбати власний інструмент, щоб Ви були впевнені в власній безпеці, в той час коли ми будемо надавати вам послуги манікюру. Залюбки запрпонуємо Вам філіжанку кави або ароматного чаю за цікавою бесідою на приємні теми.
12 Листопада 2015, 17:38
Панаєхало быдло з полесья панты кидает... Девочка из села выехала а село из девочки нет.Я про Любу Мороз.
12 Листопада 2015, 22:41
Ідіть в салони платні і буде капріз на всі гроші. Я б можливо так само відповіла.
13 Листопада 2015, 00:03
Ну і бидло ти, Надя, якщо так відповіда б. особливо враховуючи те, що це було відносно безкоштовно, аже клієнтів запрошували у якості клієнтів і це ініціатива закладу цому на користь, адже ті дівчата, що навчаються - за це платять. А до клієнта за будь-яких умов тре сьавитись із повагою.
13 Листопада 2015, 00:26
Була один разок там. Дуже не сподобалось відношення..і ціна на манікюр там вище середньої
13 Листопада 2015, 00:37
А в експрес-манікюрє встигають стерилізувати інструменти?
13 Листопада 2015, 03:15
Стомовно пані Наталіі Миронюк -чиста правда) хоч була у неі лише раз - але каву смачну пила. Все зробили тіп-топ
13 Листопада 2015, 10:07
Була в Люби два рази - робить якісно, але вона дуже тяжка людина, не можиливо попросити те що хочу я, крім того хамить як тим дівчатам яких вчить, так і колег обзиває(кобила) і до клієнтів гавкає. Село в дівчині глибоко засіло, і назавжди...
13 Листопада 2015, 12:03
Будь ласка, не ображайте село)) В селі живуть добрі люди..
13 Листопада 2015, 12:55
Питання не в селі (місце проживання) а в людині яка себе так поводить наче з хліва вийшла. Якщо на те пішло так ми усі родом з села, тому давайте будемо взаємоввічливими.
13 Листопада 2015, 12:55
Питання не в селі (місце проживання) а в людині яка себе так поводить наче з хліва вийшла. Якщо на те пішло так ми усі родом з села, тому давайте будемо взаємоввічливими.
13 Листопада 2015, 13:49
Не судіть і судимі не будете, саме легше облити людину брудом.
13 Листопада 2015, 15:56
Щеб скрізь так відносилися до клієнтів як у салоні візаж ,та робили б так якісно як там а моделькі в них так обнагліли що на голову вилазять і на рахунок стерелізьціі то якіснішоі за12років яніде не бачила .Учні виходять дійсно майстрами.
14 Листопада 2015, 16:19
Я как доктор говорю,что такое поведение не припустимо. Действительно в салонах можно подцепить всякую заразу и не факт ,что хозяйка салона за это ответит. Не пойду туда и другим не советую. Какие бы там мастера бы не были- здоровье важнее...
14 Листопада 2015, 16:19
Я как доктор говорю,что такое поведение не припустимо. Действительно в салонах можно подцепить всякую заразу и не факт ,что хозяйка салона за это ответит. Не пойду туда и другим не советую. Какие бы там мастера бы не были- здоровье важнее...
15 Листопада 2015, 17:40
Я ніколи не любила цей салон. Там вчать з такою швидкістью, таке враження, що штампують!!! Як добре, що тепер люди дізнаються хоча б трішки про цей салон!!! А дівчата візажисти, які вивчились в цьому салоні. Я б навіть безкоштовно не погодилась до них. Багатьох знаю хто там вчився!! Дівчата, не випускайте гроші на вітер!!!!!
16 Листопада 2015, 14:23
Про такі салони мало писати, туди потрібно направляти санепідемстанцію, податкову... І цьго мало. Мала справу з цією особою на ім*я Любов. Тут валеріана вже не допоможе. Ви запитайте любого учня, який у неї навчався.Вони навіть кличку їй дали -гризлі. Можна захищати дисертацію по неадекватності людини на робочому місті. Найважливіше для людини здоров*я. Бережіть своє здоров*я! Уникайте таких людей!!!<br/> А на рахунок візажа я не згідна. Особисто робила макіяж у майстра Анни. Дуже сподобалось. Гарна врівноважена людина та майстер своєї справи. Рекомендую!!!
20 Листопада 2015, 23:36
У цьому ж салоні мені робили зачіску. Але відвернувши від дзеркала. Оригінально?
25 Листопада 2015, 23:48
А як цікаво можна робити зачіску не повертаючи клієнта, щоб подивитись як виглядає зачіска з різних сторін! Не розумію таку притензію!!!
01 Грудня 2015, 13:22
дівчата я розумію що за рахунок візажа круто піднімати собі рейтинги але в будь якому випадку вам усім до них дуже далеко і по порядності і по професійності і по вічливості
01 Грудня 2015, 13:36
Ви доростіть до рівня люби а тоді будете щось говорити .Майстри виходять сильні багато працює за кордоном та й тут багато салонів з задоволення візьмуть її учнів .Жабодавство це негарна риса!!!
20 Грудня 2015, 14:18
Яким би професіоналом ти не був клієнти як і кожна людина хочуть до себе хорошого відношення, і якщо кожен з нас буде відноситися до інших як до себе, то таких питань не виникатиме.Невже тяжко бути взамовічливими? А професіоналізм,я думаю, вимагає цієї риси.
20 Грудня 2015, 14:18
Яким би професіоналом ти не був клієнти як і кожна людина хочуть до себе хорошого відношення, і якщо кожен з нас буде відноситися до інших як до себе, то таких питань не виникатиме.Невже тяжко бути взамовічливими? А професіоналізм,я думаю, вимагає цієї риси.
20 Грудня 2015, 14:18
Яким би професіоналом ти не був клієнти як і кожна людина хочуть до себе хорошого відношення, і якщо кожен з нас буде відноситися до інших як до себе, то таких питань не виникатиме.Невже тяжко бути взамовічливими? А професіоналізм,я думаю, вимагає цієї риси.
23 Грудня 2015, 01:31
За колег прикро. Але ми впевнені, що вони витягнуть з цього урок.<br/>Про Експрес Манікюр можемо сказати, що у нас інструменти проходять як холодну так і гарячу стерилізацію, а також дезінфекцію. Встигають це майстри робити після/перед кожного клієнта. На це часу всього потрібно 10 хвилин, а коли часу немає, - майстер бере другий комплект інструменту. Все просто.<br/>Якщо майстер відмовляється надавати Вам послугу, обробляти інструмент, хамить тощо, телефонуйте: (050) 015-22-81 або (050) 230-15-49.
17 Жовтня 2017, 21:04
Робітницю, що відмовилася стерілізувати, відпиздити й вигнати з роботи.<br/>А також побити усіх, хто буде її захищати. Ще епіддемій не вистачало.