У Луцьку 40 освітянок і освітян отримають грошові премії
У Луцьку затвердити список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог».
Про це йдеться в розпорядженні міського голови.
40 педагогів отримають по 10 тисяч гривень. Управління освіти міської ради забезпечить виплату премії «Успішний педагог».
Читайте також: Вчительки луцької гімназії №10 станцювали до свого професійного свята
Список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог» виглядає так:
1. Байло Ляля Вадимівна – вчителька української мови та літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».
2. Белогур Сергій Васильович – керівник гуртка радіоелектроніки комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
3. Габзалілова Людмила Миколаївна – вихователька-методистка комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 Луцької міської ради Волинської області».
4. Гаврилюк Валентина Рашидівна – тренерка-викладачка відділення художньої гімнастики комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради».
5. Герасимчук Юлія Дмитрівна – вчителька-логопедка закладу дошкільної освіти № 5.
6. Голодишина Алла Євгеніївна – керівниця гуртка комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
7. Грабовська Ірина Володимирівна – вчителька німецької мови комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області».
8. Гоменко Валентина Романівна – вихователька-методистка закладу дошкільної освіти № 13.
9. Гусак Наталія Сергіївна – вчителька англійської мови комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради».
10. Данильчук Наталія Петрівна – вчителька образотворчого мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».
11. Дністрянська Наталія Володимирівна – вчителька правознавства комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради».
12. Дубина Олександр Дмитрович – директор комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
13. Журба Надія Йосипівна – вихователька закладу дошкільної освіти № 32.
14. Кашуба Марія Григорівна – вихователька закладу дошкільної освіти № 27.
15. Коваль Галина Дмитрівна – директорка закладу дошкільної освіти № 7.
16. Кожухарь Ірина Василівна – вчителька початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради».
17. Крутова Оксана Ігорівна – заступниця директора з навчально-виховної роботи, вчителька англійської мови комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
18. Куліш Валентина Ростиславівна – вихователька-методистка закладу дошкільної освіти № 8.
19. Куцевич Лідія Іванівна – вчителька англійської мови Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області.
20. Макаренко Олена Петрівна – практична психологиня закладу дошкільної освіти № 20.
21. Марковець Оксана Олексіївна – директорка комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради».
22. Матвіюк Галина Яківна – вихователька-методистка комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 22».
23. Огородник Ірина Іванівна – заступниця директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради».
24. Панчук Інна Володимирівна – вихователька закладу дошкільної освіти № 3.
25. Парадовська Тетяна Миколаївна – вчителька української мови та літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради».
26. Савенко Наталія Василівна – вчителька початкових класів комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради».
27. Савлук Лілія Петрівна – вчителька фізики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей».
28. Савчук Тетяна Станіславівна – інструкторка з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 24
29. Сапожнік Ірина Віталіївна – вчителька математики комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»
30. Скорич Ольга Вікторівна – вчителька образотворчого мистецтва комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради».
31. Соняк Наталія Леонідівна – вчителька початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
32. Стрилюк Олександр Миколайович – вчитель української мови та літератури комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради»
33. Троцюк Наталія Леонтіївна – керівниця зразкового вокально-хорового колективу «Перлинка» Палацу учнівської молоді.
34. Чайковський Дмитро Йосипович – тренер-викладач відділення баскетболу комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради».
35. Чашук Олександр Федорович – вчитель інформатики комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради».
36. Червак Надія Іванівна – вихователька закладу дошкільної освіти № 12.
37. Чижевська Лілія Віталіївна – вихователька закладу дошкільної освіти № 10.
38. Шах Тетяна Григорівна – практична психологиня закладу дошкільної освіти № 7.
39. Шилова Наталія Петрівна – вчителька початкових класів комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».
40. Шолудько Богдана Леонідівна – вчителька хореографії Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром