Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ігор Стравінський
Ігор Стравінський

У Луцьку стартує музичний фестиваль «Стравінський та Україна»

10:10 01.10.2020
1026

У перший день жовтня о 19:00 у приміщенні академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відбудеться відкриття XVII музичного фестивалю «Стравінський та Україна».

Про це йдеться на сайті ЛМР.

У програмі:

  • вручення іменних обласних мистецьких премій
  • концерт Академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії

Головна мета фестивалю – популяризація і дослідження творчості відомого композитора Стравінського, вивчення його зв'язків з Україною, популяризація найкращих зразків світової та української музичної класики, позитивних тенденцій у розвитку національної культури, культурне та естетичне виховання молоді на найкращих здобутках світового і національного мистецтва. Обов’язковою умовою участі у фестивалі є наявність в репертуарі колективу чи окремих виконавців творів І. Стравінського.

Заходи цьогорічного фестивалю:

1 жовтня

  • концерт із творів Людвіга ван Бетховена у виконанні Академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії (облмуздрамтеатр)

9 жовтня

  • у музеї-садибі композитора Ігоря Стравінського в Устилузі відомі волинські науковці Олена Огнєва і Віктор Давидюк обміняються думками на тему: «Весна священна» Ігоря Стравінського і «Лісова пісня» Лесі Українки в контексті європейського модернізму».

9 жовтня

  • відкриття експозиції з нагоди 25- ліття фестивалю «Стравінський та Україна» у музеї-садибі Ігоря Стравінського

15 жовтня

  • фотовиставка «Відлуння «великого ритму» (1965-1991) у приміщенні Волинської обласної філармонії (один із розділів присвячений вокально-інструментальному ансамблю «Світязь»)

27 жовтня

  • виставковий проєкт «Україна співає поезію» (спільно з Волинським краєзнавчим музеєм)

28 жовтня

  • закриття фестивалю у Палаці культури міста Луцька. Вокально-інструментальний дует «Манюха і Ксаверій» з Польщі презентуватиме свій компакт-диск «Ой бором, бором», який етнолог і вокалістка Манюха Біконт створила на матеріалі автентичного фольклору з Волинського Полісся.

Читайте також: У Луцьку відбудеться музичний фестиваль та концерт до дня народження Бетховена

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2020